Dárek pro kmotra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Al3xandra
Stálice 70 příspěvků 01.03.18 10:01
Dárek pro kmotra?

Ahoj :mavam: Za měsíc křtíme našeho synka a za kmotry mu jdou naši kamarádi (manželský pár). Vím, že dárek dávají kmotři kmotřenci, ale přemýšlíme, že jim taky něco dáme, aspoň jako památku, něco „od syna“. Nicméně.. Poradíte? Nějaký nápad? :lol: :andel:

Reklama

Reakce:

jankajj
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 01.03.18 10:04

Kmotr dává něco synovi, naopak se to opravdu nedělá.
Maximálně bych dala fotečku.

Blankaspl
Kecalka 185 příspěvků 01.03.18 10:26

Křtila jsem obě své děti, byla jsem několikrát kmotrou. Ale nikdy jsem neslyšela, že by kmotři něco od svého kmotřence dostávali. Spíše později, když už jsou kmotřátka třeba školkáči mě potěší obrázek nebo nějaký jiný výrobek, který je opravdu od nich…

harpyje
Extra třída :D 10644 příspěvků 01.03.18 10:29

Jsou to kamarádi, tak jim dejte dáreček při jiné příležitosti. Teď opravdu nic nevymýšlej.

Al3xandra
Stálice 70 příspěvků 01.03.18 10:40

Dobrá :) Asi stačí poděkování no

ajvl
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 01.03.18 13:06

My taky kmotrám nic nedávali, spíš dostaly seznam toho, co mají koupit ony (obě kmotry jsou naše sestry) :mrgreen: a kupovali svíčku, takovou tu vyšívanou „dečku“ a tím, že máme obě holčičky, tak kupovaly první naušničky, které se rovnou nechaly i posvětit ;-), pak byly samozřejmě zvány i s ostatní rodinou na oslavu, včetně oběda a rautu ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama