Reklama

Dárek pro kmotra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Al3xandra
Stálice 73 příspěvků 01.03.18 10:01
Dárek pro kmotra?

Ahoj :mavam: Za měsíc křtíme našeho synka a za kmotry mu jdou naši kamarádi (manželský pár). Vím, že dárek dávají kmotři kmotřenci, ale přemýšlíme, že jim taky něco dáme, aspoň jako památku, něco „od syna“. Nicméně.. Poradíte? Nějaký nápad? :lol: :andel:

Reklama

Reakce:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 01.03.18 10:04

Kmotr dává něco synovi, naopak se to opravdu nedělá.
Maximálně bych dala fotečku.

Blankaspl
Kecalka 208 příspěvků 01.03.18 10:26

Křtila jsem obě své děti, byla jsem několikrát kmotrou. Ale nikdy jsem neslyšela, že by kmotři něco od svého kmotřence dostávali. Spíše později, když už jsou kmotřátka třeba školkáči mě potěší obrázek nebo nějaký jiný výrobek, který je opravdu od nich…

harpyje
Extra třída :D 10663 příspěvků 01.03.18 10:29

Jsou to kamarádi, tak jim dejte dáreček při jiné příležitosti. Teď opravdu nic nevymýšlej.

Al3xandra
Stálice 73 příspěvků 01.03.18 10:40

Dobrá :) Asi stačí poděkování no

ajvl
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 01.03.18 13:06

My taky kmotrám nic nedávali, spíš dostaly seznam toho, co mají koupit ony (obě kmotry jsou naše sestry) :mrgreen: a kupovali svíčku, takovou tu vyšívanou „dečku“ a tím, že máme obě holčičky, tak kupovaly první naušničky, které se rovnou nechaly i posvětit ;-), pak byly samozřejmě zvány i s ostatní rodinou na oslavu, včetně oběda a rautu ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama