Dárek 3 měsíčnímu miminku

27
8.7.21 09:51

Dárek 3 měsíčnímu miminku

Ahoj, vím že tak malé miminko z dárků nic mít nebude, ale moje neteř má svátek a moje sestra(její matka) mým dětem vždy něco ke svátku kupuje. Starší letos koupila panenlu s česací hlavou. Mladší zase křupky, a kostky na stavění a knížečku. Pamatuji si, že v době, kdy starší dcera slavila svůj první svátek měla 2 měsíce a dostala od mé sestry pěnové kostičky a vodní podložku s rybkama. Zkrátka sestra na moje holky nezapomněla nikdy, proto mi je blbé nic nevymyslet. Na narození malé od nás dostala jídelní sadu a sumiciho medvídka. Teď bych taky chtěla něco vymyslet, jen úplně nevím co. Nějaké typy, co zaujme tak malé miminko? Chtěla bych něco v rozmezí 500-1000 Kč. Moje holky toho moc nezaujalo a hračky je nezajímají do teď, takže podle svých holek to brát nemůžu. Mladší má nejraději kuchyňskou naběračku, hrnce a vařečky. Zato vše, co není hračka u nás frčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1498
8.7.21 09:55

U nás byla hodně v kurzu hrací podložka, pěnový puzzle, chrastítka co se zavěsí na kočárek, oblečení,… nebo my hodně dávali kravinku pro mimčo - dudlík/chrastítko/usínáček a k tomu něco praktickýho - plenky/kosmetika,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
8.7.21 09:55

Pokud to třeba ještě nemají.. tak pěnové puzzle by mohlo udělat radost :) a nebo nějaké pěkné chrastítko, příjemnou dečku do kočárku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
8.7.21 09:57

@Denny97 @Nickjmeno pěnové puzzle dostali od našich k narození malé. :lol: a oblečení má spousty ještě po našich holkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
8.7.21 10:00

Sama hracky pro miminka nemam moc rada- chtela bych neco, co po par mesicich nezustane v zapomenuti.

Co treba projektor hvezdicek na strop/ hracky do vany / takove to kousatko, ktere se muze naplnit ovocem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7342
8.7.21 10:03

Hračky do vany, puzzle pěnové, vodní podložka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1419
8.7.21 10:13

Knížky - ty dávám s oblibou já, tím člověk nikdy nešlápne vedle :) Takže u takhle malého miminka nějaká leporela. Snad u všech dětí měla vždy úspěch série Jaro - léto - podzim - zima od Susanne Bernerové. Případně hračky do vody - nějaký vodní mlýnek, kalíšky, vodolepky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
8.7.21 10:16
@Ema1992 píše:
@Denny97 @Nickjmeno pěnové puzzle dostali od našich k narození malé. :lol: a oblečení má spousty ještě po našich holkách.

Ono je to ve finále úplně jedno co dostane, páč z toho stejně nemá rozum, jde jen o to ukázat, že jste si vzpomněli :lol: sestry malej měl taky spoustu oblečení po dětech v rodině ale stejně jsme vždy koupili něco novýho a nikdy si nestěžovali :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
8.7.21 10:39

Knížky se zvuky zvířat atd. Našeho to baví stále. Nebo hracky od Fisher price ty u nás též jedou nejvice knížka říkanky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
8.7.21 10:53

Já vždy nejvíc u dcerky ocenila dárkový poukaz do DM drogerie (koupila jsem si pak, co jsem potřebovala - kosmetiku, příkrmy, mlsání pro ni…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
8.7.21 11:21

Nějakou interaktivní hračku - Lamaze, Fisher Price, takové ty, jak kousek chrastí, kousek šustí, kousek se leskne… Nebo klidně pěknou osušku, deku, kousek oblečení. Vždyť je to jedno, důležité je udělat radost, vzpomenout si. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14454
8.7.21 11:27

Já neteři k jejím prvním Vánocům (taky měla kolem 3-4 měsíců) dala takové chrastítko z DM, zkusím najít na netu…https://www.dm.cz/oball-hracka-rattle-chrastitko-p834282000317.html?wt_mc=google.ads_shopping.13389322921.122785760843.525788649258&gclid=Cj0KCQjwxJqHBhC4ARIsAChq4atN17e1BXDLwgEV5l5P3kqeGmP2s8No3LzcoxTqiNgmjgko5t2BeQ4aAh38EALw_wcB toto. Měla ho moc ráda ;) k tomu bych koupila třeba plínky (pokud nelátkují), příkrmy (pokud nekojí, tak začne dřív) nebo třeba nějakou hezkou heboučkou osušku pro miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14454
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14454

Tak už, první odkaz se nepovedl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12934
8.7.21 11:31

Nějaké pěkné leporelo, usínáčka, kosmetiku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat