Dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maminka290
Stálice 66 příspěvků 26.08.09 21:31
Dárek

Ahoj,moc prosím o nějaký tip na dárek pro 3letou holčičku,naro­zeninky se blíží a já jsem bezradná.Má snad vše panenky,kočárek,kuchyň­ka,stavebnice atak.Moc děkujiiiiiii!!!!!!!!!!! :roll:

Reakce:
Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 26.08.09 21:34

Gelové fixy a blok :)

sandrik
Neúnavná pisatelka 19817 příspěvků 26.08.09 21:47

mě napadla dřevěná abeceda http://www.obchod-tis.cz/…da-48988.htm
Dcerka to dostala už dřív, ale kolem toho 3 roku jí to začalo opravdu zajímat

radost jí vždy udělají pastelky, omalovánky, vodovky a jiný výtvarný potřeby, od rodiny dostala hopsací míč a taky dětskou žehličku, obojí slavilo velký úspěch a víc si teď asi nevzpomenu :lol:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 26.08.09 21:48

Ahojky,dávala jsem to teď synovcovi ke 3. narozeninám a mělo to velký úspěch.V popronu mají plyšové včelí medvídky a zpívají po stisknutí packy.Myslim že umí 3(nebo 2?) písničky.Mají 2,jeden je za 319 kč,ale jsou úžasný.Koukni na net na jejich stránky,měl by tam být i katalog.pa

lemora
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 26.08.09 21:49

já teď jedný tříleťačce kupovala česacího koníka (měl i různý sponky a korálky na navlíkání), když jsem vybírala, tak jsem taky dost pokukovala po :,-(ách nádobí nebo napodobeniny dospěláckých věcí - žehlička, mixér atp (už se těším až budu tyhle blbosit nakupovat naší slečně :D )

IvaV
Echt Kelišová 9227 příspěvků 26.08.09 21:57

žehličku - dětskou samozřejmě - u nás k narozeninám bude určitě
pak co třeba batůžek - do školky na výlety?
plastelínu - play doo - v podstatě jakoukoliv tu tvořící :,-(u
navlékací korálky - nebo rovnou nějaké už hotové ozdoby na krk, zápěstí a tak
zrcadlo do pokojíčku?
hezký hřeben, šampón, labelo na rty (v zimě se bude hodit a určitě potěší malou slečnu)
sponečky gumičky do vlasů?

:wink:

ke třetím narozeninám dostala - svítícího medvídka a ten teda jede doma pořád

Gábina
Kecalka 155 příspěvků 26.08.09 22:20

My jsme dostali k svátku Aqua omalovánky (a navíc s naši oblíbenou Pepinou), bezva věc, můžu doporučit.

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 27.08.09 08:39

někdo už tu psal… plastelínu, mají nádherné :,-(y, od malých levných až po větší, dražší, ale suprové, naše holka v plastelíně jede asi tak od těch tří let, máme velkou spotřebu, tak na Vánoce kupuju další. Nebo jsem koupila Zvukovou encyklopedii, zkus si zadat na MMB, ať víš oč jde, moc se mi to líbí, a výrobce udává věk právě od 3 let.
 A.

XBublax
Echt Kelišová 9865 příspěvků 27.08.09 09:47

U nas to vyhrala pistolka na delani bublin z bublifuku a pak sponky a :,-( jako pro princezny - takove ty tretky celenka, retizek apod. Ja na ohrabky, dite nadsene. :lol: Jo a labelo je taky super napda, pac moje dostala od kamaradky detskou rtenku a to jsem nerozdychala, ale mala nadsena a porad se malovala. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >