Dárek mamince i miminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 05.10.14 19:34
Darek mamince i miminku

Ahoj holky :) potrebuju poradit…
V sobotu prijede moje milovana kamaradka se svym cerstve narozenym detatkem-chlapeckem :) je v nasi particce prvni maminka a ja bych ji chtela koupit neco originalniho.. Jak tedy ji za statecnost, tak i malickymu :) poradte :) nechci klasiku…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 05.10.14 19:36

Kup ji sezeni u profi fotografa(dobreho fotografa, ne pana co foti kyc :))

monrom
Nováček 05.10.14 19:39

@ne-silenamatka Souhlasim, můžete se na to i jako parta složit. Profi fotky jsou opravdu nádherný dárek a bude se na ně dívat celý život.

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 05.10.14 19:39

@ne-silenamatka to je dalsi vec, bydli daleeeeeko v Nemecku :-/ taky me to napadlo :)

monrom
Nováček 05.10.14 19:41

@Setkub dnes se již dá leccos koupit i na dálku v cizí zemi… zkus pohledat na netu.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 19:44
@Setkub píše:
Ahoj holky :) potrebuju poradit…
V sobotu prijede moje milovana kamaradka se svym cerstve narozenym detatkem-chlapeckem :) je v nasi particce prvni maminka a ja bych ji chtela koupit neco originalniho.. Jak tedy ji za statecnost, tak i malickymu :) poradte :) nechci klasiku…

nech ji udelat hrníček s jeji fotkou a fotkou prcka s nejakym textem i :kytka:

rézi2
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 05.10.14 19:44

Taky souhlasim s tim focenim, na to bude opravdu koukat cely zivot..
Sama sem byla rada kdyz mi dala kamaradka predplacenou poukazku, protze ne kazdy ai muze tolik penez dovolit

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 19:52
@Setkub píše:
@ne-silenamatka to je dalsi vec, bydli daleeeeeko v Nemecku :-/ taky me to napadlo :)

s tím fotografem je to bezva nápad a myslím že ani ta dálka nebude takový problém, zvlášť jestli mluvíš německy?

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 05.10.14 19:54

Kocky, rozhodne s vama souhlasim, ze je to slvelej darek, napad :) le bydli tak daleko a ma tolik penez, ze bych ji chtela venovat neco hezkeho, symbolickeho a zaroven vtipneho :) asi ted vypadam vybirave, ale to foceni se mi pro ni uplne nehodi ode me :) ale dekuju :-*

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 05.10.14 20:05

Mě hodně potěšil 3D otisk/odlitek, od ségry, pro mě dost drahé na to, abych si to koupila sama jen tak, ale velmi originální ;-) Ve vitrínce mám teď 3měsíční nožičku už 3letého syna.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17047 příspěvků 05.10.14 20:12

Joo ten 3D odlitek je moc fajn to potěší určitě nebo něco podobného. Jinak já jsem matka praktik a přiznám se že mě potěší jakýkoliv obleček na trošku větší mimi a pak teda plíny, přesnídávky a vlhčený ubrousky. :oops: Než kupovat krávoviny no. :nevim:

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 05.10.14 20:16

Kocky, jsoi opravdu hooooodne financne zajisteny :) chci spis neco hezkeho, mileho… Odlitek vypada super a kde to koupim??? :)

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 05.10.14 20:24

Co třeba plenkový dort, nevypadá to špatně a je to navíc praktické

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 05.10.14 20:24

Album na fotky miminka - jednoduchá věc, kterou jsem si já osobně nebyla schopna dlouho koupit. A muzes do něj připsat nějaký pěkný text.

Plomba
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 05.10.14 20:25

@Setkub Mě hodně potěšila Moje první knížka. Je to knížka, kam si rodiče vlepují fotky mimča a jeho první úspěchy (první slovo, první krok… Kdy, kde). Prostě takový deníček. Synovi je rok a když knížkou listuju, jsem vážně dojatá ;)
Dá se sehnat spousta variací a typů.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >