Dárek na vánoční besídku v 1. třídě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alena36
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 29.11.17 19:21
Dárek na vánoční besídku v 1.třídě

Třídní učitelka syna chystá besídku ve třídě. Napsala toto „Osvědčilo se mi, že každé dítě přineslo 1 zabalený NEPODEPSANÝ dárek vhodný pro kluka i holku v hodnotě asi 50,– Kč. Na dárečky napíšu číslo, dám pod stromeček a budeme dárky losovat“. Máte nějaký nápad, co by bylo vhodné pro holku i kluka. Nic mě nenapadá. Díky

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12471 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 19:23

Nějaké malinké puzzle

cecetka
Kelišová 7145 příspěvků 29.11.17 19:27

V Pepco jsem koupila za par korun male gelovky. Maji tam spoustu drobnych veci do skoly, co se detem libi. Gumy ve tvaru inline brusli, zamazavatka ve tvaru tuzky a jine.

radúna
Extra třída :D 11859 příspěvků 29.11.17 19:33

Karty, pexeso, kalendář, klíčenka,…zatím mi došly nápady :oops: :lol:

Janasas
Kelišová 5002 příspěvků 29.11.17 19:38

Do 50 kč koupíš i v hračkárně hračku.. Např. např nějaké třeba bludiště, jak kulička se naklání- to jsem kupovala za 39 kč a teď babička koupila klukovi něco jako jak vystřeluješ balonek a tam jsou čísla, taky hra do ruky a stálo to do 50 kč..

Lama Lama
Hvězda diskuse 47279 příspěvků 29.11.17 19:44

Pastelky, omalovánky, zvýraznovače, různá vykrajovátka, moosgummi, glitrovací lepidla, vyškrabávací obrázky, dřevěnoá káče, takový ty gumičky na pletení náramků

Aliik
Echt Kelišová 8232 příspěvků 29.11.17 19:47

Taky bych byla pro nějakou hru, za 39 jsem u nás v knize naposledy kupovala krásné dětské prší https://www.maxikovy-hracky.cz/…zviratka-zoo?… nebo třeba černého petra nebo kvarteta.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 29.11.17 20:51

Kelimek modeliny, male puzzle 54/60 dilku, pytlik orisku.

zrcadlo
Kelišová 6472 příspěvků 29.11.17 20:59

Já jsem teď skupince takto starých dětí pořizovala na jednu akci fidget spinnery a malé led baterky (klíčenka baterka) - chtěla jsem něco, co můžou děti hned vyzkoušet a něco s tím dělat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama