Dárek na vánoční besídku v 1. třídě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alena36
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 29.11.17 19:21
Dárek na vánoční besídku v 1.třídě

Třídní učitelka syna chystá besídku ve třídě. Napsala toto „Osvědčilo se mi, že každé dítě přineslo 1 zabalený NEPODEPSANÝ dárek vhodný pro kluka i holku v hodnotě asi 50,– Kč. Na dárečky napíšu číslo, dám pod stromeček a budeme dárky losovat“. Máte nějaký nápad, co by bylo vhodné pro holku i kluka. Nic mě nenapadá. Díky

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13128 příspěvků 29.11.17 19:23

Nějaké malinké puzzle

cecetka
Kelišová 7462 příspěvků 29.11.17 19:27

V Pepco jsem koupila za par korun male gelovky. Maji tam spoustu drobnych veci do skoly, co se detem libi. Gumy ve tvaru inline brusli, zamazavatka ve tvaru tuzky a jine.

radúna
Extra třída :D 12035 příspěvků 29.11.17 19:33

Karty, pexeso, kalendář, klíčenka,…zatím mi došly nápady :oops: :lol:

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 29.11.17 19:38

Do 50 kč koupíš i v hračkárně hračku.. Např. např nějaké třeba bludiště, jak kulička se naklání- to jsem kupovala za 39 kč a teď babička koupila klukovi něco jako jak vystřeluješ balonek a tam jsou čísla, taky hra do ruky a stálo to do 50 kč..

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49492 příspěvků 5 inzerátů 29.11.17 19:44

Pastelky, omalovánky, zvýraznovače, různá vykrajovátka, moosgummi, glitrovací lepidla, vyškrabávací obrázky, dřevěnoá káče, takový ty gumičky na pletení náramků

Uživatel je onlineAliik
Echt Kelišová 8344 příspěvků 29.11.17 19:47

Taky bych byla pro nějakou hru, za 39 jsem u nás v knize naposledy kupovala krásné dětské prší https://www.maxikovy-hracky.cz/…zviratka-zoo?… nebo třeba černého petra nebo kvarteta.

tulipán
Závislačka 3357 příspěvků 29.11.17 20:51

Kelimek modeliny, male puzzle 54/60 dilku, pytlik orisku.

zrcadlo
Kelišová 6962 příspěvků 29.11.17 20:59

Já jsem teď skupince takto starých dětí pořizovala na jednu akci fidget spinnery a malé led baterky (klíčenka baterka) - chtěla jsem něco, co můžou děti hned vyzkoušet a něco s tím dělat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >