Dárek pro 11letou slečnu od syna

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
230
15.6.22 09:35

Dárek pro 11letou slečnu od syna

Zdravím všechny,

syn byl pozván na oslavu narozenin své „kamarádky“ a vůbec netuší, jaký jí vybrat dárek. Slíbila jsem, že se poptám.

Co se tak kupuje takovým slečnám? Já jí neznám a syn netuší, co má ráda. Plyšáka už jí dal jen tak. Cena do 500,–.

Prosím vás, co teď frčí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74660
15.6.22 10:04
@Katalie píše:
Zdravím všechny,

syn byl pozván na oslavu narozenin své „kamarádky“ a vůbec netuší, jaký jí vybrat dárek. Slíbila jsem, že se poptám.

Co se tak kupuje takovým slečnám? Já jí neznám a syn netuší, co má ráda. Plyšáka už jí dal jen tak. Cena do 500,–.

Prosím vás, co teď frčí?

Obvykle dáváme něco, co si sami oslavenci řeknou nebo doporučí jeho rodiče. Případně nějakou menší deskovou/karetní hru. Pro holky mám osvědčený Kočičí klub, bezva je TuryMury, Kuster, Bananagrams.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
15.6.22 10:36

Ahoj ja davam kupon/poukaz, at si oslavenec sam vybere, co se mu libi + nejaka sladkost k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
15.6.22 10:41

Já neznám holčičku, ani její rodiče. :( :)

Dárek má být od syna a s holčičkou se mají rádi. Chtělo by to konkrétní věc a ne poukaz (ačkoliv byto bylo nejjednodušší).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7626
15.6.22 10:44
@Katalie píše:
Já neznám holčičku, ani její rodiče. :( :)Dárek má být od syna a s holčičkou se mají rádi. Chtělo by to konkrétní věc a ne poukaz (ačkoliv byto bylo nejjednodušší).

tak at se syn zepta, co by si prala, a je divne, ze kdyz se maji radi nevi, co ma rada… nebo si myslis, ze uplne cizi lidi, kteri tu holcinu neznaji tuplem ti poradi? :nevim: kazda 11ti leta holka je jina, jedna si jeste hraje s panenkama, druha uz pokukuje po sminkach,… poukazem nic nezkazis, kdyz syn neni schopny zjistit, co jeho kamaradku zajima…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21007
15.6.22 10:47

Zeptala bych se kluka jestli je spíš paradnice nebo sportovnější typ, nebo knihomol. a klidně bych dala něco sladkého s poukazkou - do hmka, do decathlonu, do knih :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
15.6.22 11:12

Řekla bych že poukazem do knihkupectví nic nezkazíš :) tam může koupit třeba i nějaký diář, nebo audioknížku, kdyby normální knížky nečetla a vybere si tam, ať už se jí líbí jakýkoliv žánr, takže je to docela univerzální :) A k tomu třeba nějakou čokoládu nebo tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
15.6.22 11:17

Za mě plyšový medvěd, to je takový univerzální :D Dostávají ho i 15tileté z lásky :mrgreen:

Přání, medvěd, kytka - HOTOVO

Většina chlapu si s touhle kombinací vystačí několik let i v dospělosti :mrgreen:

Nebo od syna zkus zjistit:

Ráda kreslí - Něco na malování apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21154
15.6.22 11:19

Ježíš necpete i dětem furt ty obálky 8o do decathlonu tvle :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
15.6.22 11:24

Takže fakt myslíte poukázku a sladkost? A přímo do oblečení a ne do hraček? Já jsem fakt mimo, jak mám toho kluka. Navíc on je ještě dost dětský, u něj pořád vyhrává Lego. :think: 1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
15.6.22 11:24
@Anička-S píše:
Za mě plyšový medvěd, to je takový univerzální :D Dostávají ho i 15tileté z lásky :mrgreen:

Přání, medvěd, kytka - HOTOVO

Většina chlapu si s touhle kombinací vystačí několik let i v dospělosti :mrgreen:

Nebo od syna zkus zjistit:

Ráda kreslí - Něco na malování apod.

Jak jsem psala, plysaka už jí dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21154
15.6.22 12:30

Koupila bych nějaký přívěsek na krk v Clairs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29998
15.6.22 12:41

To už v tomhle věku dost záleží na zájmech a vyspělosti dotyčné. Bych se zeptala rodičů.
Neb to může být všechno od petshoppaku přes puzzle, tvořící sady, lístky do kina až po hadry a líčení. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
15.6.22 13:01

Ja si myslím, že lístkem do kina, kam půjde se synem, by se nic nepokazilo. K tomu třeba růžičkou. Romantika jak vyšitá 😀

Příspěvek upraven 15.06.22 v 17:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4899
15.6.22 13:23

Pozeptat se syna, zda je parádnice nebo není, tys ju ještě neviděla? :) Případně koupit něco hezkého v Claires' nebo Sinsay má pěkný věci pro slečny na parádu. Dceři bude teda jen 9 let, ale co tak byla u kámošek na narozky, tak cinkrlátka Sinsay a pičifuky z DM topka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat