Dárek pro 8 letou holku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
89
8.11.21 08:51

Dárek pro 8 leto

Maminky můžete mi prosím poradit jaký dárek kupujete pro 8 letou holku? Mobil má s panenkama si moc nehraje. Lego to ano to frčí taky hodně maluje, ale toho je už tolik že vůbec nevím co. Máte nějaký nápad? nějaký hlavní dárek? Blbustky jako oblečení, barvičky atd… už vymyslím, ale něco TOP by to chtělo. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9741
8.11.21 09:05

Mám dvě holky…7 a 9 let a od Ježíška si přejí hlavně jezdící boty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3021
8.11.21 09:09

Dcera si letos přeje pennyboard, tak jsem koupila se svítícíma kolečkama, jinak chtěla kostým mořská panna - ploutev, přes to látkovou ploutev, duhovou paruku. Ještě chtěla z reklamy kabelku s mrkacíma očima - purse pets. Bude jí v prosinci 9 let, tak ještě vymýšlíme, co k narozeninám. Tak u našich dostane náramek a penál se třpitkama od Baaglu. Loni dostala nový mobil, naušnice, kolečkový brusle, lední brusle. Možná jestli má mobil a hodně ho používá, tak chytrý hodinky k němu, nebo fitness náramek. Jo a má ráda koně od Schleicha, tak jsem koupila menší sadu, ale jsou i větší a dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28022
8.11.21 09:10

@aandreaaL těchto diskusí je tady spousta, tak si to prosím neber osobně - vy jako rodiče nevíte, co si dítě přeje? nebo 8letá nepíše „dopis Ježíškovi“?
já chápu, když se ptá třeba teta, která tomu moc nerozumí, děti toho věku nemá, ale když neví maminka, co vlastnímu dítěti na Vánoci, to mě znovu a znovu překvapuje :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27548
8.11.21 09:15
@stinga píše:
@aandreaaL těchto diskusí je tady spousta, tak si to prosím neber osobně - vy jako rodiče nevíte, co si dítě přeje? nebo 8letá nepíše „dopis Ježíškovi“?
já chápu, když se ptá třeba teta, která tomu moc nerozumí, děti toho věku nemá, ale když neví maminka, co vlastnímu dítěti na Vánoci, to mě znovu a znovu překvapuje :think:

Ja třeba taky nevím :nevim: ona v podstatě nic nechce nebo jí to odmítám koupit (PlayStation) :nevim: taky má takový období kdy ji nic moc nebaví, hraje Minecraft, kreslí a hračky už skoro nechce žádný. Ani to lego co dostala k narozeninám nedostavěla :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2547
8.11.21 09:22

@pikola Muzu se zeptat, proc ne PS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27548
8.11.21 09:26
@VitaminC píše:
@pikola Muzu se zeptat, proc ne PS?

Protože těch krámů máme doma už dost, má tablet, doma je Nintendo switch a s tím si skoro nehraje, tak na co další zařízení :roll: už tak na tom tráví času až moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11982
8.11.21 09:58

A ona si nic TOP nepřeje? Jaké má koníčky? Jak spolu trávíte čas? My máme taky spoustu Lega, ale když si dítě nejvíc přeje konkrétní Lego, a napíše si ho do dopisu Ježíškovi, tak ho dostane.
Jinak jedou deskovky, ale to zase záleží, jestli to s ní má kdo hrát. Když si vzpomenu, co neteře a dcera za poslední dobu dostaly/dostanou, tak: spacák, batoh, čelovka, mikroskop, pouzdro na focení pod vodu, obruč, koš na basket, hru Pelíšek, hru Azul, hru Dixit, hru Canvas, povlečení a ručníky s oblíbeným motivem, zavírací nůž, ptačí krmítko k sestavení a domalovani, zazehlovaci korálky, koně a víly od Schleich, pennyboard, brusle, luk a terč, divadélko, sedací vak, kosmetiku, oblečení, a samozřejmě knihy… No a pak jim stejně udělala největší radost duhová gymnastická stuha, kupovana jako blbinka navíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1452
8.11.21 10:37

Dcera si preje poradnou cesaci hlavu - co maji kadernice na ucilisti, s pravymi vlasy. Ty obyc z hrackarny jsou mizerny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6942
8.11.21 12:23

@aandreaaL Určitě dcera napíše dopis Ježíškovi a má nějaké přání.. Naše 7leta si přijde petsopaky, echentimals kluka, takový vejce s rohem a v tom je nějakej plyšák překvapení, mrkaci kabelku, Lego autobus, panenku s koněm z pohádky Spirit. Ještě dostane nějakou knížku, hru, sadu na vyrábění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4591
8.11.21 13:13

Třeba něco na sport? Nové kolo, koloběžku, brusle na led nebo na ven nebo tak něco? U nás každým rokem něco sportovního dcera měla, jen letos ne, letos nic nepotřebuje. Jinak bych pořídila nějaké hry, třeba jednu velkou a drahou a něco menšího karetního. Tedy pokud s ní bude někdo hrát. Ale vyrábí se i spousta různých her a hlavolamů pro jednoho. Loni dostala chytré hodinky, byla nadšená, že z nich mohla telefonovat. Má jednu oblíbenou kreslenou postavičku, tak dostane i různé věci s tím motivem (našla jsem i toaletní vodu a dokonce i zubní pastu). :lol:

A jak se tu někdo ptal, naše dcera si na každé narozeniny, svátek i Vánoce přeje jako hlavní dárek nějaké velké překvapení. Loni, jak byla dálková výuka a evidentně od dětí moc inspirace neměla, tak stejně pořádně nevěděla, co si přát. Plus si říká, že by ráda hru, knížku a tak, ale touha po překvapení u ní už několik let nechybí. Lega tu má mraky, několik sad už ani nesestavila, natož aby si s tím hrála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13720
9.11.21 17:42

Ja mam pro dcerku velkou sadu na vyrobu komsetiky (je tam vse mozne na vyrobu parfemu, kremu, sprchace atd je to dokonce v bio kvalite) stalo to necelejch 500kc a z toho bude 100% nadsena a prekvapena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat