Dárek pro dědu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wivien99
Povídálka 19 příspěvků 30.11.18 21:36
Darek pro dedu

Prosim poradte co k Vanocum pro dedu ( otec meho pritele ) ktery uz je starsi a vetsinu casu uz travi doma v posteli.. vyleze jen kdyz jdou se zenou na navstevu nebo kdyz ma u sebe vnucku jinak skoro porad lezi. Predem dekuji za napady

Reakce:
alilauter
Kecalka 276 příspěvků 30.11.18 21:39

A čte treba? Předplatné nějakého časopisu?

vtipna
Kecalka 179 příspěvků 30.11.18 21:39

My udelali nasim starouskum kalendare a fotoknihy s fotkama z rodiny. At se maj cim kochat :)

Lisianne
Kecalka 264 příspěvků 30.11.18 21:40

Degustační menu

mrav
Neúnavná pisatelka 19623 příspěvků 30.11.18 21:40

Ahoj. Napadá mě nějaká pěkná knížka, nebo křížovky. :mavam:

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 30.11.18 21:54

Puzzle

Janatans
Kecalka 103 příspěvků 30.11.18 22:01

Mně se dost osvědčilo předplatné nějakého časopisu, balíček s obíbenými věcmi k jídlu nebo nějaká zajímavá encyklopedie, která je spíš založená na fotkách než na textu ( předloni fotograie Česka z letadla, loni encyklopedi vlaků, letos historie československé železnice). Pokud jako malý četl Foglara, mohlo by se mu líbit nové vydání knihy Hoši od bobří řeky. Tchánovi kupuju často nějakou zajímavou audioknihu.

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 30.11.18 22:07

@Wivien99 mě se třeba pro muže hodně líbí manboxeo. Koukala jsem na to a hodlám pořídit manželovi k narozeninám. Pokud dobře vybereš určitě by měl radost

Kriss Tina
Kelišová 6070 příspěvků 30.11.18 22:14

A má nějaké záliby? Knížky, křížovky, nebo dělaj i omalovánky pro seniory. Kvalitní teplé ponožky, nebo něco na sebe co užije i doma. Nebo udělat balíček s jídlem, třeba nějaký koš a dát tam co má rady nějakou flašku, lepší šišku salámu, paštiku, oříšky, prostě takové věci co si třeba sám od sebe nekoupí ale chutnají mu.

LucinkaPar
Nováček 8 příspěvků 30.11.18 22:39
@Wivien99 píše:
Prosim poradte co k Vanocum pro dedu ( otec meho pritele ) ktery uz je starsi a vetsinu casu uz travi doma v posteli.. vyleze jen kdyz jdou se zenou na navstevu nebo kdyz ma u sebe vnucku jinak skoro porad lezi. Predem dekuji za napady

no je to trochu otrepane ale zkus koupit pantofle v lidlu, maji ted slevy. Uvidis bude mit radost

Uživatel je onlinekristyn.g
Závislačka 2917 příspěvků 01.12.18 00:15

můj děda má rád jídlo… dělám mu utopence, vždy ho potěší, má je rád :-) záleží co má děda rád…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >