Dárek pro děti

Anonymní
29.11.20 13:13

Dárek pro děti

Dobrý den, jsem už zoufalá a proto bych chtěla prosím poprosit o pomoc… Nenašel by někdo prosím nějakou hru, nebo hračku pro holku a kluka ve školním věku :srdce: kterou by prosím daroval a dalo by se použít pod stromeček. Jsem s nimi sama a na dárky mi nezbývá prosím pomohl by někdo třeba i maličkostí prosím moc. Děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6114
29.11.20 13:15

Zase?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
29.11.20 13:19

Proč anonym?
Nějaká stará známá, která už tady žádala :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6114
29.11.20 13:22

No nedávno tady byl úplně totožný anonym a dost lidí se ozvalo, takže jestli je to ta stejná, tak jestli už náhodou těma hračkama neplní bazary…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
29.11.20 14:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem už zoufalá a proto bych chtěla prosím poprosit o pomoc… Nenašel by někdo prosím nějakou hru, nebo hračku pro holku a kluka ve školním věku :srdce: kterou by prosím daroval a dalo by se použít pod stromeček. Jsem s nimi sama a na dárky mi nezbývá prosím pomohl by někdo třeba i maličkostí prosím moc. Děkuji moc :srdce:

Požádej o dávku mimořádné pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
29.11.20 17:49
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem už zoufalá a proto bych chtěla prosím poprosit o pomoc… Nenašel by někdo prosím nějakou hru, nebo hračku pro holku a kluka ve školním věku :srdce: kterou by prosím daroval a dalo by se použít pod stromeček. Jsem s nimi sama a na dárky mi nezbývá prosím pomohl by někdo třeba i maličkostí prosím moc. Děkuji moc :srdce:

Pro anonym, o kterém nikdo nic neví, ani neví, zda pomalu existuje, nikdo dělat nic nebude. Musela bys přijít s nějakým příběhem a neanonymně, takto jsi bez šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.20 13:49
@Anonymní píše:

Napis mi do vzkazu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
12.12.20 07:35

....

Pokud napíšeš vzkaz s kontaktem a oo ověření zebje pravda co píšeš ti klidně koupím dárky pro děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
12.12.20 07:35

....

Pokud napíšeš vzkaz s kontaktem a po ověření že to je pravda co píšeš ti klidně koupím dárky pro děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat