Dárek pro manažerku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 22:31
dárek pro manažerku

Ahoj, jsem žena a nastoupila jsem brigádně do jednoho nejmenovaného supermarketu, vystřídala jsem desítky brigád ale jen tu jsem štastná a spokojená, manažerka je super ženská co pracuje a ne jen šéfuje… kolektiv báječnej. mám něco dát k vánocům manažerce nebo ne a pokud ano co jí mám dát? nemůžu nic drahého, jinak bych tam asi nechodila na brigádu :) :)

Reakce:
Veru1987
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 09.12.18 22:37

Nechápu proč brigádnik by měl něco dávat manažerce prodejny…řekla bych že žádný další brigádnik dávat dárky nebude… takže by to vypadalo jako podlézáni… bylo by to divné jak vůči ostatním brigádníkum a tady i zaměstnancům, pochybují že nosí dárky své vedoucí, a taky jak by se cítíla ona vedoucí, manažerka…

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 09.12.18 22:40

Já bych nedávala nic, ale to musíš vycítit sama, jestli to je nebo není vhodné. Popřála bych krásné Vánoce a poděkovala jí za skvělý přístup, že si toho vážíš a že to není samozřejmé. Určitě jí největší radost udělá, když tam budeš na brigádě dlouhodobě a ona nebude muset nikoho nového zaučovat. :)

Russet
Extra třída :D 13316 příspěvků 09.12.18 22:42
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem žena a nastoupila jsem brigádně do jednoho nejmenovaného supermarketu, vystřídala jsem desítky brigád ale jen tu jsem štastná a spokojená, manažerka je super ženská co pracuje a ne jen šéfuje… kolektiv báječnej. mám něco dát k vánocům manažerce nebo ne a pokud ano co jí mám dát? nemůžu nic drahého, jinak bych tam asi nechodila na brigádu :) :)

Tak se nenápadně zeptej ostatních, ale podle mě se to od brigádnice neočekává. Kdybych opravdu něco sama za sebe chtěla dát, tak jedlý dárek.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 09.12.18 22:44

Pokud chces davat darek manazerce, mela bys dat i kolegum, aby to nevypadalo jako podlezani. Proste pripravit neco pro cely tym. Nam treba kolegyne udelala pernicky ve tvaru zvonecku se jmeny a bylo to od ni moc mile.

kacakaca
Závislačka 2644 příspěvků 09.12.18 22:54

Pernicek, ozdobu na stromecek, nejakou malou drobnost. Potesi ji to gesto, pokud by to bylo neco jen o fous drazsi, prinese ji to spis negativni pocity, pokud nebude mit pro tebe protidar. Ale ja teda sve nadrizene nikdy nic nedala. Nezaslouzila si.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 22:57
děkuji

mockrát děkuji za tipy a vážím si toho, ale chodím tam brigádně, jsem z agentury a jmenovitě znám jen dvě kolegyně a tak perníčky se jmény udělat nemohu, ani neumím malovat na perníčky, ale třeba vyrábím mýdla tak bych jim mohla vyrobit mýdla vánoční třeba a rozebraly by si je, moc děkuji za prima tip, ať se vám daří a také dobře pořídíte vánoční dárky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 23:00
děkuji

také jsem šéfce v jiném zaměstnání ani na brígádě nikdy nic nedala, byly to pomluvačné, hloupé a líné ženské oproti této která ocení moje milé chování, slušnost, pracovitost , prostě jak jste psaly vážím si jí jako osoby v této divoké době

Ou
Kelišová 5852 příspěvků 09.12.18 23:07

Určitě to neočekává.
Ale jestli jí chcete udělat radost, tak jí přineste třeba trochu domácího cukroví, nebo kytku. Ta téměř vždycky potěší.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 09.12.18 23:11
@Ou píše:
Určitě to neočekává.
Ale jestli jí chcete udělat radost, tak jí přineste třeba trochu domácího cukroví, nebo kytku. Ta téměř vždycky potěší.

Souhlas… Trochu cukrovi jako darek pro sefovou, s podekovanim, ze si ji vazis, to by slo… Ale ostatni kolegyne by to nemely videt. Vypada to fakt divne, kdyz kolegyne donese darek pouze sefove. Otazka je, zda jsi s ni nekdy nekde sama.

Russet
Extra třída :D 13316 příspěvků 09.12.18 23:24
@Anonymní píše:
mockrát děkuji za tipy a vážím si toho, ale chodím tam brigádně, jsem z agentury a jmenovitě znám jen dvě kolegyně a tak perníčky se jmény udělat nemohu, ani neumím malovat na perníčky, ale třeba vyrábím mýdla tak bych jim mohla vyrobit mýdla vánoční třeba a rozebraly by si je, moc děkuji za prima tip, ať se vám daří a také dobře pořídíte vánoční dárky

Jestli se neznáte ani jménem, nic bych nedávala kolegyním. Budou v rozpacích, protože beztak nic mít pro tebe nebudou. My s kolegyněmi známe pomalu svoje MS kalendáře a čím ji ten její spolehlivě nakrkne a přesto si dárky nedáváme. Přineseme cukroví. Popřejeme si. Dárky dáváme na významná jubilea, třeba teď ke 40.

honzek86
Kecalka 290 příspěvků 10.12.18 11:48

Dej jí něco domácího od sebe - ve stylu švestiček z vlastní zahrádky :) krabičku cukroví nebo pytlík křížal … nebude to vypadat jako podlézání, prostě jen milá pozornost. Můžeš obdarovat i dvě nejlepší kolegyně, ať to nevypadá jako lezení do zadku.

Russet
Extra třída :D 13316 příspěvků 11.12.18 13:45
@Halča76 píše:
edit admin - spam smazán

Ahoj holko, u vás bude mít kalendářík asi každý z rodiny i okolí, co? (viz jiná diskuze :zed: )

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >