Dárek pro manžela k Vánocům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessi7
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 681 inzerátů 14.12.16 11:57
Dárek pro manžela k Vanocum?

Neporadil by někdo nějaký dárek pro manžela co by se mu asi snad fakt líbil?
Je to programátor a vše je úplně zbytečné kupovat
E
A ještě bych něco stacila koupit, ale nic kromě teplaku na zahradu mně fakt nenapadá :(
Koupili jsme nový dum tak případě nějaký montérky ale kutil to vůbec není

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 14.12.16 12:03

@Jessi7
Taky nemám doma kutila, ale když jsme se přestěhovali do bytu, tak ho nejvíc potěšila velká sada nářadí :lol: občas i něco přitáhne, zasroubuje atd Říká, že to byl ten nejlepší dárek :mavam:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:04

On to je super dárek, já jako ženská bych jásala nad aku šroubovákem, on se prostě doma hodí :nevim:
Jestli je to programátor, co mu zařídit jeho pracovní kout? To zařizuje partner mně a jsem spokojená jak blecha, stůl, lampa, kvalitní židle.

cecetka
Kelišová 7363 příspěvků 14.12.16 12:05

Muj manzel miluje Star Wars. Takze mimo jine bude mit pod stromken i Carcassonne Star Wars a Dobble Star Wars.
Tyto hry jako rodina milujeme a je to duvod travit vice casu spolu :mrgreen:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 14.12.16 12:11

Muj je taky programator, dostane křeslo do pracovny k pc a listky na Guns n roses :)

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 14.12.16 12:11
@cecetka píše:
Muj manzel miluje Star Wars. Takze mimo jine bude mit pod stromken i Carcassonne Star Wars a Dobble Star Wars.
Tyto hry jako rodina milujeme a je to duvod travit vice casu spolu :mrgreen:

Jé, inspiruji se. :-D To Carcassone nemá chybu. :mrgreen:

kintly
Závislačka 4044 příspěvků 14.12.16 12:27

Chlap je taky programátor a nechce měkké dárky. Tak dostane solární stavebnice a kvalitní presovac

pajisek90
Závislačka 2524 příspěvků 14.12.16 12:44

Já pro něho letos koupila únikovou hru Saw. Je to hra pro 2-5 hráčů, nejspíš s ním půjdou sourozenci a dcera z prvního manželství. Už jsem opravdu nevěděla co. Dostane ještě nějaké měkké dárky a poukaz do rybářství.
Ale umiram zvědavostí, co letos dostanu ja. Každý rok jsem dárek nechtěně našla a pak jsem musela pod stromečkem dělat prekvapenou. Letos to zatim vypadá na opravdové překvapení :dance:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 14.12.16 12:55

Manžel je kutil, a povím vám, že mám stejně problém. Dle mého pohledu už všechno nářadí má -a hoblovku za třicet tisíc mu jaksi vážně nekoupím. Nicméně dávala jsem pozor a vyslechla jsem, co nemá, co by potřeboval - tak jsem zakoupila - ale stejně si nejsem vůůůbec jista, zda bude spokojen s kvalitou, značkou a dalšíma věcma. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:58

Moj manzel tiez pracuje v oblasti IT a je velmi tazke vybrat mu darcek. Perfemy a oblecenie a naradie okolo domu, hodinky ci drogeria…nic z toho. Vsetko ma a nic nove z toho nechce. Kupila som ale kameru do auta, poradila sa natajnacku s jeho kolegom a vybrala nejaku rozumnu ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 13:24
@Jessi7 píše:
E
A ještě bych něco stacila koupit, ale nic kromě teplaku na zahradu mně fakt nenapadá :(
Koupili jsme nový dum tak případě nějaký montérky ale kutil to vůbec není

Tohle se těžko radí, když daného člověka neznám. Ale mám doma také programátora, tak to mají asi jediné společné :mrgreen:.
Každopádně já letos koupila velké balení (250ks) tablet Nespreso-je milovník kávy. Pak jsme koupila PowerBanku, často jezdí na turnaje a často má vybitý telefon. A pak už jen drobnosti, jako jsou trenky, sprcháč, šampon, pásek do kalhot a ještě mám v merku tričko, ale na to čekám na jednom eshopu, takže to nevím zda stihnu objednat. Jinak možná dokoupím ještě nějaké ponožky.. nějaké kravinky prostě praktické, které se hodí vždycky.

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 14.12.16 13:32

Co nějaký zážitek? Let balonem? Nebo něco takového? :nevim:

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 14.12.16 13:35
@Jessi7 píše:
E
Koupili jsme nový dum tak případě nějaký montérky ale kutil to vůbec není

Lékárničku.
Když neupřesníš, jestli má nějaký koníček, oblíbenou hudbu nebo autora, tak se radí fakt těžko :think:

Králičice
Extra třída :D 13061 příspěvků 14.12.16 13:52

Předplatné časáku o PC?
http://www.magaziny.cz/…technologie/

Amys
Generální žvanilka 20739 příspěvků 14.12.16 13:55

Tak záleží na daných zájmech. Nědo tu psal o kávě a já třeba vím, že nic nezkazím čajem a příslušenstvím (pokud to nebude stopadesátý hrneček…). Takže je asi dobré soustředit se na maličkosti, co má rád a kupovat nějaké spíš praktické dárky. Vem to vylučovací metodou, když určitě víš, které věci by mu radost neudělaly (u mého manžela by jich bylo nepočítaně, ač by tedy nic neřekl, ale radost by neměl).

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >