Dárky, dárky, dárky...

Anonymní
8.12.19 16:28

Dárky, dárky, dárky...

Všechny zdravím a hned na úvod přeji klidné a pohodové svátky všem! :* :kytka: a jako každý rok i letos je tu otázka ohledně dárků a konkrétně dárků pro manžela. Zatím mám peněženku a nějaké věci na auto, co si přál ale chtěla bych ještě alespoň jeden dárek. Prosím podělte se s inspirací, co třeba dáváte svým mužům vy :lol:
Omlouvám se za anonym, tady mě zná a nechci aby objevil co pro něj mám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

535
8.12.19 16:36

Takový mix toho co potřebuje a co by si přál, nebo z čeho vím že by měl radost.
Má rád pálivé, tak dostane mix chilli, treny, trika, parfém a jednu věc, kterou si sám vybere :)
My už delší dobu jedem na to, že si každý řekneme co chceme a k tomu si dokoupíme nějaké hovadinky co udělají radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2156
8.12.19 16:49

Můj muž si jednou za čas dá doutník, takže jsem mu koupila luxusní humidor i se sadou doutníků, pálka sice neskutečná, ale je to hezký dřevěný doplněk do bytu..
a miluje kávu, takže jsem mu koupila sadu monin sirupů na ochucení kávy, je tam vanilka, perník atd..
pak nějakou kosmetiku a ještě nevím co dál :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13871
8.12.19 16:51

Letos dávám hodinky (o těch vím že po nich delší dobu touží), parfém, ten dávám každý rok, a pak mám partnerskou deskovou hru, na dlouhé večery :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 17:10

Taky pořádně nevím ale v plánu mám chytré hodinky, furt někde loví mobil takhle se podívá a uvidí kdo volá. Dále ryfle, pásek, také peněženku a boty a poukaz na večeři aspoň se odměníme oba :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
37527
8.12.19 17:45

Třeba rukavice, jestli lyžuje. Nebo nějakou pěknou knížku. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 17:46

Fíha, jak to tak čtu, tak to si dáváte všichni docela hodně dárků. Já dám partnerovi nějakou knížku a ještě něco k tomu, pokud mě něco rozumného do Vánoc napadne. Možná by se mu hodila čepice. Obvykle se ho ptám, co by si přál, někdy si řekne, někdy ne. Ale určitě by ho potěšila třeba i oblíbená 90% čokoláda. Asi si oproti ostatním na dárky tolik nepotrpíme. Ale mně to nevadí, aspoň nejsem ve stresu, co mám koupit a jestli se mu to bude líbit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 17:48

Můj si koupil auto, takže už žádný dárek nechce :) Ale dostane aspoň sperkovnici na manželově knoflicky, to se mu bude hodit a je moc hezká. Plus asi knížku. Přeci jen bych chtela, aby něco měl pod stromečkem, už kvůli dětem :)

• Nahlásit
  • Citovat
8.12.19 17:52

Já letos boxerky Calvin Klein, pánská Kabelka na klíče a doklady a potom radiobudik se zvuky přírody a vychazenim slunce.. A potom drobnosti jako autokosmetika, parfém, ponožky, svetr a tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12214
8.12.19 17:54

Hodinky, nejaky veci do auta, zateplene obleceni na lov. Taky jeste potrebuju neco mensiho vymyslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 18:04

Parfem a elekronicke šipky, jo a jedny kratasy, minuly rok vice obleceni a taky parfem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
8.12.19 18:11

Tricko, knizka a prodlouzeny vikend pro nas dva v Rakousku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27535
8.12.19 18:12

Můj muž jako malý nikdy nedostal Lego, tak ho dostane na vánoce a vím, že bude úplně nadšený :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5386
8.12.19 18:14

Parfém, oblečení a pásek a asi ještě něco dokoupim - třeba nějaký kvalitní rum či whisku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2156
8.12.19 18:15
@Annnit píše:
Tricko, knizka a prodlouzeny vikend pro nas dva v Rakousku ;)

vyčůraná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama