Kostým princezna, nebo víla pro holčičku 146 cm

11610
7.12.19 22:53

Kostým princezna, víla 146 cm

Ahoj, potřebuju pro dceru kostým princezny, víly (éterické bytosti, nikoli Zvonilky) ve velikosti 146. Možná i 152. (Dcera má étericky 146 cm ve druhé třídě :roll: ). Nemusí stát tři stovky, nechci úplnou hadru. Nemáte někdo tip, odkud objednat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
933
7.12.19 23:18

Jestli 152 tak bych koukala po kostymech pro dospele (nejaky vic kryci ne moc sexy) a velikost S mozna dokonce XS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8930
8.12.19 00:13

Co mimibazar? Třeba tohle
https://www.mimibazar.cz/…ove-kralovna

Jinak tam toho, pravda, moc není. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
8.12.19 08:26

Taky jsem řešila. V zásadě, pokud chceš poradny kostým, ze kterého nelezou nitě a za týden se nerozpara, nezbyde, než ho ušít. Případně nechat ušít. Zkoušela jsem objednat v této velikosti z mimibazaru, ale je to vše preprodej z Ali a ani těch pár kostýmů, které se tváří jako větší, větší nejsou. Jen mají nasite jiné cedulky. Odpovídaly zhruba velikosti 122,mozna 128. A nebo pak kostýmy pro dospělé. Ale poměr kvalita/cena je celkem šílený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8880
8.12.19 11:52

Mně se pro starší dceru vyplatilo brát přes MMB kvalitní šaty z kolonky slavnostní oblečení, vpodstatě plesové nebo svatební šaty dobrých značek. Naposledy jsem koupila úžasný kousek Next Singanure, jako nové, za 290 ;) Vypadají nádherně, jak na focení, a kvalita nesrovnatelně lepší jak u kostýmu (dcera je má na hraní na princeznu) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11610
9.12.19 11:47

@Aliik Super, díky za tip, vypadá to, že taky vyberu! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu