Dává dárečky jiným ženám

21.8.21 17:45

Dává dárečky jiným ženám

Ahoj holky, je mi to hrozně trapné, ale ráda bych se zeptala - dává váš partner/manžel dárečky jiným ženám? Nemyslím maminky, sestry… myslím bývalé přítelkyně, kamarádky, kolegyně… narazila jsem na situaci, kdy jsem si na 99% jistá, že můj přítel nesl dárek jiné ženě… většinou mi říká vše, takže o to víc mě to trápí, protože vím, že nějaký dárek nesl.. takže k tomu, že nějaké dává dárky mi to ještě tají… nepřijde mi to ve vztahu moc fér, taky nenosím chlapům dárky… Nemůžu si stěžovat, mě dárečky zahrnuje, ale představa, že je dává i jiné ženě… proč? Proč to dělá a proč to má zapotřebí… dost mě to trápí. A samozřejmě nemám odvahu se na to zeptat. Vím, asi mi napíšete, že jsem hysterka, ale děkuji za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
158
21.8.21 17:52

Když se ho na to nezeptáš tak nezjistíš nic. Ovšem jestli řekne pravdu.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
21.8.21 17:54

Nedává, ale dokud si s ním nepromluvíš, tak víc nezjistis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.8.21 18:01

@Nikol Niki To je právě ono - myslím si, že by to zapřel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
21.8.21 18:02

Nedává. To by bylo tóčo :cert: bohužel bez zeptání se nic nedozvíš a se zeptáním ve finále možná taky ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.8.21 18:03

@luloinka No… já právě ani nevím, jak se zeptat a nemám na to odvahu… a jak jsem psala - obávám se, že by to stejně popřel… co bys dělala na mém místě? Propleskla ho? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
21.8.21 18:09
@Petra Novot. píše:
@luloinka No… já právě ani nevím, jak se zeptat a nemám na to odvahu… a jak jsem psala - obávám se, že by to stejně popřel… co bys dělala na mém místě? Propleskla ho? :lol:

Ježiš né, nepropleskla, jsme dospělý :mrgreen: no, on mě manžel zná, umí si reakci představit takže asi ani nechce pokoušet :) né, ale vážně. Nekupuje, protože nevidí důvod. Jo, když odcházela paní od nich do důchodu zak se složili, to samozřejmě ano a je to naprosto normální a pochopitelné. Ale aby dal jen tak nějaký známý třeba já nevim, řetízek, parfém atd, to bych nedala. Asi bych ječela, hodně, pak bych byla zklamaná, někde se vybrečela a odešla ke kamarádce nebo k ségře třeba. A o tom to je, on ví, že by mi to ublížilo, tak to nedělá. To samý já taky nekupuju dárky kamarádům. No a jak se zeptat? Tak jak píšeš v úvodu. Hele, Franto, chci se tě zeptat, všimla jsem si, že jsi v úterý nesl dárek (kytlu, krabici…), co tam bylo a pro koho? Nezapomněla jsem že někdo slaví? Tak nějak třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3774
21.8.21 18:11
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.8.21 18:17

@luloinka Ono už je to delší dobu, říkala jsem si, že to nebudu hrotit, že to vypustím… nejlepší kámoš mi řekl, ať to nechám být.. ale nějak mě to postupně po těch pár týdnech dohání a deptá mě to :,( přesně jak píšeš - byla bych zklamaná, proč to dělá a ublížilo by mi to… zkusím nějak vymyslet, jak se ho na to nějak nepřímo zeptat… jinak to stejně asi nemá řešení. Ale myslím si, že pokud to dělá, tak to stejně popře…
Ve finále… která z nás ví, co její chlap fakt dělá.. všichni jsou to stejní lháři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
21.8.21 18:20

@Petra Novot. Aha, no jestli je to takhle delší dobu, tak to těžko říct… Já jsem na tohle hrozná, já bych se zeptala okamžitě :lol: nedokážu v sobě držet věci co mě trápí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
21.8.21 18:22
@Petra Novot. píše:
@luloinka Ono už je to delší dobu, říkala jsem si, že to nebudu hrotit, že to vypustím… nejlepší kámoš mi řekl, ať to nechám být.. ale nějak mě to postupně po těch pár týdnech dohání a deptá mě to :,( přesně jak píšeš - byla bych zklamaná, proč to dělá a ublížilo by mi to… zkusím nějak vymyslet, jak se ho na to nějak nepřímo zeptat… jinak to stejně asi nemá řešení. Ale myslím si, že pokud to dělá, tak to stejně popře…
Ve finále… která z nás ví, co její chlap fakt dělá.. všichni jsou to stejní lháři.

To vis, ze jo. :pankac: Všichni jsou lhari a podvadeji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.8.21 18:22

@luloinka No a proto já už přes měsíc nespím a deptám se :D nevěděla jsem, jak se zeptat… a myslela jsem, že to vypustím… ale užírá mě to čím dál víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
21.8.21 18:31
Tak už to mas
@Petra Novot. píše:
Ve finále… která z nás ví, co její chlap fakt dělá.. všichni jsou to stejní lháři.

Tak už to máš asi v sobě vyřešeny, tak co řešíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33144
21.8.21 18:36
@Petra Novot. píše:
Ahoj holky, je mi to hrozně trapné, ale ráda bych se zeptala - dává váš partner/manžel dárečky jiným ženám? Nemyslím maminky, sestry… myslím bývalé přítelkyně, kamarádky, kolegyně… narazila jsem na situaci, kdy jsem si na 99% jistá, že můj přítel nesl dárek jiné ženě… většinou mi říká vše, takže o to víc mě to trápí, protože vím, že nějaký dárek nesl.. takže k tomu, že nějaké dává dárky mi to ještě tají… nepřijde mi to ve vztahu moc fér, taky nenosím chlapům dárky… Nemůžu si stěžovat, mě dárečky zahrnuje, ale představa, že je dává i jiné ženě… proč? Proč to dělá a proč to má zapotřebí… dost mě to trápí. A samozřejmě nemám odvahu se na to zeptat. Vím, asi mi napíšete, že jsem hysterka, ale děkuji za názory.

Jestli to tají, tak to nejspíš bude milenka.

Kdyby měl nějakou dobrou kamarádku, to bys nejspíš věděla, to není důvod nějak utajovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
21.8.21 18:39
@Petra Novot. píše:

99 procent, jo? :mrgreen:
Prostě se smiř s tím, že letošního Ježíška už jsi provařila! :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat