Dáváte předškoláky do školky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24091
24.1.21 20:19

Pracujeme, takže chodí. A asi by chodila, i kdybych nepracovala. Doma by se bez kolektivu asi dost nudila. Už takhle, jak nejsou kroužky, tak musíme zajišťovat jiné vyžití, přespávání a herní odpoledne u kamarádky. :lol: Školka, musím to zaťukat, jede v pohodě. Karanténa byla jen týden na podzim.

Jinak vím, že paní ředitelka nějaké nechodící předškoláky naháněla. Jestli mají nakonec nějaký „individuál“ netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5529
24.1.21 20:20
@Cuddy píše:
@xvitko13 u nas se to neresi vubec, naopak je zadouci, ze je deti co nejmene.

Asi tak, já dávám. Akorát stejně nám co nejvíce dětí posílají domů i kvůli slabé rýmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19386
24.1.21 20:23

@xvitko13 diskusí s tímto tématem už je tu spousta, je docela zbytečné zakládat novou - najdi si v lupě diskusí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52144
24.1.21 20:28

Uz nemam predskolaka. Ted je prvnak. Nastesti tohle resit nemusime.
Kdyby byl stale skolkar, tak by musel normalne chodit do skolky, protoze my pracujeme. Po obede by si ho mohla sestra vyzvednout obcas. Kdyby ji to nenarusovalo praci na ukolech. Minuly sk. rok jsem ho v kvetnu/ cervnu nevratila, protoze byl tatka doma, vybiral dovolene. Tak si maleho nechal doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30603
24.1.21 20:50

Ano. Nepracuju, ale dítě chodit potřebuje. Byla doma od března do září a dva měsíce na podzim a neprospělo jí to.
Teď jsme pro změnu v karanténě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13220
24.1.21 21:26

Ano dávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
24.1.21 22:11

Predskolacka chodi, je spolecenska, socialne napred. Kdyz jsem videla, co s ni delalo nechozeni na jare, tak to uznikdy vic. I kdyby ted trakare mely padat, bude chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
25.1.21 08:15

Dávám 4 letého syna pokud nejsme na prázdninách u babicek, jsem doma s mladším dítětem. Synovi to velmi prospívá, má problém s řečí a celkově zapojením do kolektivu a má to na něj velký vliv. Zatím tam ještě nikdy nespal, takže jen dopoledne. Přístup naší školky je takový, že nerozlišují, kdo pracuje a kdo ne, zatím asi vždy zvládli pokrýt zaměstnance, pokud by poprosili nechat doma, tak nemám problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat