Dávení v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
97
26.11.21 09:17

Dávení v těhotenství

Ahoj holky co vam prosim pomohlo na nadavovani v těhotenství? Jsem 8tt a je to šílené, jsem prakticky upoutana na lůžko, vadí mi se jakkoliv pohnout, jakkykoliv závan něčeho. Chtela bych to nějak zmírnit, ale nevím si rady 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28192
26.11.21 09:20

Nic :nevim: můžeš zkusit „zaručené rady“ ale většina to prostě přetrpí.
Nádhera to těhotenství, že? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28712
26.11.21 09:30

Nic nepomůže, možná najdeš nějakou potravinu, která ti to zmírní, ale to musíš hledat sama, každé pomůže něco jiného. Mě pomáhala ledová cola jo a taky čerstvý vzduch, ale ležet v tomhle počasí celý den u otevřeného okna by asi nebylo nejlepší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6748
26.11.21 10:06

@Raduusg jiz zminena prasacka cola, nekde jsem cetla, ze puvodne byl ten napoj umichany jako lek na zaludecni problemy, tak to bude mit neco do sebe. Ja ji za prvni trimestr vypila tak dva litry, coz je bezne muj celorocni prumer. Pak nejake neutralni jidlo - banan, suchy rohlik, hlavne nehladovet. Jakmile je prazdny zaludek, je to horsi. A taky jsem jedla nejpozdeji v 16 hodin, jinak se mi vecer delalo zle. Snidane povetsinou sladke, kdyz bylo nejhur - nechutenstvi, vzpominka na jidlo, dala jsem si Manu. Je takova neutralni a neni mi po ni zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
26.11.21 10:11

A kdy vás to holky tak přešlo? Ja takove mírne nadavovani mam uz tak dva tydny ale od vcerejska je to permanentní a nejhorsi 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6748
26.11.21 10:19

@Raduusg 11tt kdy to preslo z denniho na ob den az dva. Konec 13tt uz dobry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28712
26.11.21 10:26

@Raduusg u prvního mě to přešlo tak před porodem, u druhého mi bylo fajn ve třetím trimestru, u třetího sem z toho byla venku v 16tt :D ale mezi 8 a 16tt to bylo vždy nejhorší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
26.11.21 10:28

To mi ani nerikejte 😔 uz ted jsem zoufalá a to je teprve druhý den 😱

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1533
26.11.21 12:54

Celkově proti nevolnostem nic neporadím (nic mi nepomohlo), ale proti takovému tomu zvedání žaludku a zvracení naprázdno mi celkem pomáhalo něco upíjet po troškách - klidně jen vodu. Není to samozřejmě řešení na celý den, ale aspoň na chvíli. A taky je lepší průběžně ujídat něco malého, aby nebyl prázdný, ale ani moc plný žaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.21 14:10

Já začala mít nevolnosti od 6tt, po 5 dnech sem přišla na to, že když nejím, je to ještě horší, takže rohlík a jablko do sebe dám. Od 7tt jsem začala pravidelně mezi 15-16 h zvracet, ale na druhou stranu se mi dopoledne udělalo lépe. Zítra začínám 8tt tak uvidíme, co přijde :lol: u prvního těhotenství mi smrdelo jen kuře, takže sem teď docela překvapená, že to mám takhle. Ale 2 dny od novinky jsem z toho rozhozená a pak to příjmu a snažím se v rámci možností fungovat. At je ti lépe :kytka:

Anonym skrz zatím tajné těhotenství

• Citovat
  • Nahlásit
97
26.11.21 14:15
@Anonymní píše:
Já začala mít nevolnosti od 6tt, po 5 dnech sem přišla na to, že když nejím, je to ještě horší, takže rohlík a jablko do sebe dám. Od 7tt jsem začala pravidelně mezi 15-16 h zvracet, ale na druhou stranu se mi dopoledne udělalo lépe. Zítra začínám 8tt tak uvidíme, co přijde :lol: u prvního těhotenství mi smrdelo jen kuře, takže sem teď docela překvapená, že to mám takhle.Anonym skrz zatím tajné těhotenství

Já měla velke nevolnosti mezi 5-7tt, pak to ustalo, chvili jsem mela klid a od včerejška to opet zaclo akorat s tim pocitem dávení.. no snad to brzo prejde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1320
26.11.21 14:23

Když jsem se bránila aktuálnímu návalu a nechtěla se poblít, tak mi pomáhalo zhluboka dýchat u otevřeného okna a myslet na něco hezkého (kytičky, motýlci :-D), ale dlouhodobě to musíš jen přetrpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat