Dáví se, řve a plyve
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Dáví se,řve,plive
Ahoj, dcera půl roku už měsíc krásně papala. Nebylo opravdu nic, co by nesnědla. Maso, zelenina, na ovoce se trochu xichtila, ale snědla opravdu velké porce a s chutí. Tento týden nastal obrat. Poprvé se mi rozplakala u banánu, myslela jsem, že má třeba velký hlad a trvá to. No, pokračovalo to u jakýkoliv obědů, svačinek a trvá to týden. Kroutí se, dáví, plive, řve a navaluje se ji. Přešli jsme před týdnem na um 2,to s tim ale asi nesouvisí. Jsem z toho nešťastná. Samozřejmě ji to necpu. Čím to může být? Máte zkušenost?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
U kojencu se vse ze dne na den meni, i chut k jidlu. Nabizej, nenut a neres to, z UM ma vse co potrebuje a hlady neumre ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Máme to úplně stejně, až jsem se lekla, že jsem tento příspěvek napsala já v noci ze spaní. ![]()
Nedělám nic jiného, než hledám informace a snažím se to vyřešit. Je to jak na horské dráze - jeden den nic nesní, druhý den trochu lepší. Už jsme byli ve fázi, kdy celý den jen jedla a um jen ráno, večer a v noci a teď mam pocit, ze jsme zas na začátku. Tolik vyhozených sklenic a pláče u jídla, jsem z toho taky nešťastná.
Mohly bychom si napsat a trochu to spolu probrat. Ja jsem jiz napsala 2 zenam, na ktere jsem dostala tip a mohly by mi pomoc.
- Citovat
- Upravit
Nerostou zuby? Naše malá vždycky začala odmítat jídlo, když jí zacaly rust zuby, jednu dobu uplne nesnášela lzicku a proste jsme do ni nedostali nic, byla od 6 do asi 9 měsíců vicemene jenom kojená, skleničky už mě nebavilo pořád vyhazovat, domácí mixnuté taky nechtěla, tak kdyz se jakžtakž udržela kolem těk 7 měsíců v sedu, dávali jsme si ji na klín a jeli v podstatě BLW, dostala kousek podušené zeleniny a k tomu třeba natvrdo vařené vajíčko, těstovinu, pečivo,… a byla spokojená, někdy nesnědla nic, někdy všechno, nesměla jsem jí dávat dva dny po sobě to stejné a hlavně jsem si to musela srovnat sama, že dobrovolně hlady neumře a šlo to
kolem jednoho roku už pak baštila normálně sama ručičkama z talířku kolik chtěla, žvýkala kousky a vydrželo jí to doteď, občas chce od nás, občas sama, jenom to teda střídá, jeden den jí přílohu a druhý den maso i když má na talířku to stejné oba dny
Takže klid, ono se to zase srovná, netlačit a zkoušet, jestli si nebude chtít dávat sama ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Molu U nas to totiz to trapeni s jidlem trva uz skoro mesic. Obed si teda dá, kasi taky ale jinak chce mleko. Tak netusim co se stalo
- Citovat
- Upravit