Dávkovač UM jíný než Avent

9239
1.2.06 22:22

Dávkovač UM jíný než Avent

Prosím o radu existuje jiný dávkovač Um než Avent. Příjde mi dvě stovky moc za takový plastový pixlík. A pokud ne je to alespoň k něčemu? Funguje? Nesype se to kolem? Nemáte někdo radu jak to dělat jinak, když jsem s malou venku a potřebuju jí to namíchat??? A taky uprostřed noci občas nevím kolik těch odměrek ve skutečnosti bylo. Ve tři ráno mi to nemyslí. Prosím poraďte jak děláte vy? A užiju to když jsou malé už skoro čtyři měsíce?

Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

375
1.2.06 22:47

Já jsem si ho koupila v Bille (videla jsem ho myslim i v DM drogerii) asi za 60 Kč. Rovnou 2 :-) Je to užasná věcička. V lahvičce mam vodu a pak tam jen prisypu davku mlika.

m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
1.2.06 22:51

Mám avent a jsem s ním spokojená, nic se vedle nesype (tedy sypu do lahvičky Avent a ta má široké hrdlo). Ivo, píšeš, že ve tři ráno nevíš, kolik tam máš odměrek :D , tak to já nevím klidně i v pravé poledne, když se mi princezna polívá olejem nebo rozsévá corflaky po kuchyni :D :D :D . Ale když nechceš avent, tak můžeš klidně použít takové ty malinkaté plastové čtvercové krabičky s barevnými víčky (těma si můžeš třeba odlišit ranní a večerní mlíko) a asi se dobře sypou, když jsou hranaté. A víčka dobře drží. Čau Makina PS a dostala jsem ho zdarma v Tescu ke dvěma nutrilonům :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
1.2.06 22:53

O jiném nevím, lae možná by stálo za to zkošuet hlídat, jestli na něj nejsou akce - já ho koupila - resp. dostala ke dvěma krabicím Nutrilonu zdarma. Prý se tato akce či obdobná občas objevuje i v lékárnách, ale to netuším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
1.2.06 23:07

Tak jsem na něj ted koukala, je to od bočka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
3.2.06 20:44

Holky díky,
mrknu se jestli nebude teď nekdě v akci. A zkusím pohledat i ten od Bočka. Jinak já to taky dokážu zapomenout i ve dne, ale není to tak často jako pravě v noci když malá řve protože mi to dlouho trvá a já jsem nervozní. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
3.2.06 20:53

Ahoj,
ja mam avent, je super, dostala sem ho od kamaradky a taky mi prijde drahy. Pak sem ale videla davkovac tomme tippee,kdyz sem vybirala synovi hrnek. Stal myslim kolem 100 Kc. Nemam ho ale vyzkouseny.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
3.2.06 21:00

Ahoj,
já mám taky Avent a je super.
Ta akce ke dvěma krabicím Nutrilonu 3 dávkovač Avent zrovna probíhá v DM drogerii. Nejdřív mě to nadchlo, ale pak jsem si spočítala, že i s dávkovačem za 200,– mě vyjde levněji Sunar ( v přepočtu na 100g), takže koupím Sunar. Navíc už jeden dávkovač mám.
No a když jsem ho ještě neměla, tak jsem to dělala tak, že jsem měla odměřené množství mléka v lahvičce a k ní teplou vodu v termosce. Tam voda vydržela mnohem déle.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
3.2.06 21:54

Ahojky,

já mám místo dávkovače připravené odměřené mléko v malých lahvičkách od dětské výživy a účel to splňuje. Potřebujeme to tedy jen na noc a když se mrňous vzbudí a žádá mléko, tak to jen přesypnu do nekapacího hrnečku od Tommee Tippee, kde mám vodu (naštěstí malý netrvá na teplém mléku, pokojová teplota mu stačí), zatřepu a hotovo. Takže taky jedna možnost.

Páček!

Ulrika a Anrýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
4.2.06 08:37

Ahoj holky,

máme taky Avent, ale dávku pro 270ml už tam mám velký problém nacpat. Jiný bohužel neznám. Takže my říkáme nic moc :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
4.2.06 10:50

Mně nějak není jasný jakým způsobem to máte už nasypaný v té lahvičce to pak nevím kolik vody nalít, protože se to tím práškem nadstaví a je toho víc. 8O :?: Mám taky koupenou termosku a převážím v ní vodu jen musím pak odměřit do jiné láhve a zalít až pak tím ten prášek co mám zase v jiné lahvičce. Jenže když potřebuju udělat na cestách toho jídla víc tak nemám dost lahviček. :? A taky je to dost náročný takhle přelívat sem a tam. Docela v tom plavu. Ale baštění zdar. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.2.06 10:24

My ho meli a prislo mi to jako prakticka vec. Nijak drahy se mi nezdal. Pak mame jeste nejaky levnejsi od Chicca a moc mi nevyhovoval - mliko-prasek z neho slo dost blbe vyklepat.
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.2.06 10:29
IvaV píše:
Mně nějak není jasný jakým způsobem to máte už nasypaný v té lahvičce to pak nevím kolik vody nalít, protože se to tím práškem nadstaví a je toho víc. 8O :?: Mám taky koupenou termosku a převážím v ní vodu jen musím pak odměřit do jiné láhve a zalít až pak tím ten prášek co mám zase v jiné lahvičce. Jenže když potřebuju udělat na cestách toho jídla víc tak nemám dost lahviček. :? A taky je to dost náročný takhle přelívat sem a tam. Docela v tom plavu. Ale baštění zdar. :P

normalne jsem si do lahvicky dala podle rysek prevarenou vodu a v davkovaci jsem mela nasypano presnej pocet odmerek. Kolik vody a kolik odmerek je napsano na krabici s mlekem. Prislo mi to celkem jednoduchy a prakticky.

• Nahlásit
  • Citovat
15326
11.2.06 12:18

Ahoj holky,
včera jsem viděla v lékárně dvojbalení nutrilonu 3 + dávkovač Avent zdarma. Myslela jsem, že ho dávali jen v Tescu. Takže je i v lékárně. M. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3Lu
10607
15.8.13 10:46

Dávkovač mléka Avent je výborná věc na cesty. My kojíme a dokrmujeme zároveň, takže se nám velmi hodí. Později lze využít na malé svačinky, nebo příkrmy na cesty. Také jsem jeden koupila babičce na lentilky a kokina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama