Dcera 2,5 roku stále kašle .

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 11:18
dcera 2,5 roku stále kašle .

Dobrý den, dcera 2,5 roku mi už skoro 2 měsíce kašle..Doktorka mi dala jen nějaké kapičky a ty nezabírají. Nemáte nějaký prosím osvědčený recept jak jí pomoc. Děkuji za každou radu.

Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 23176 příspěvků 19.03.19 11:21

Nemůže to být třeba nějaká alergie? :think:

Brouk č.1
Kecalka 295 příspěvků 19.03.19 11:37

2 měsíce je už dost. Naše mudr říká, že jakmile kašel u dítěte trvá déle než 3 týdny, musí se to řešit. U dospělého se řeší až po těch 2 měsících, ale u dítěte je to moc. Po takové době už bych s malou šla na rtg kvůli zápalu plic. Pokud by se nepotvrdil, tak potom na alergologii.
Už jsme takhle skončili na atb - měla zápal plic…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 11:52

ona nekašle furt ..jen párkrát za den …a je to takový dusivý kašel ,který jí natahuje ..Už fakt nevím co mám dělat ..koupily jsme zvlhčovač vzduchu aby se jí i lépe dýchalo a nic nezabírá ..

Teruška85
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 19.03.19 11:57

určitě nechat udělat výtěr,jinak nám doktorka říkala že hlavně po virozách je kašel běh na dlouhou trať,že klidně mohou děti kašlat měsíc,neumí tolik vykašlávat jak dospělí,proto to tak trvá.Zkuste ještě cibuli na krk a inhalace,my máme tedy přírodní prostředek Lumison na dýchací cesty je super

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 15:18

Syn (2,5 roku) začal kašlat před pár dny, zezačátku úplně kokrhal a sípal, ale akorát zakašlal a zase byl klid. Hlavně se mu to děje v noci, přes den tolik ne. Přijde mi, jako by mu v noci vyschlo v krku, má pak někdy po ráno nebo poledním spaní i takový divný jakoby vykřičený hlas.
Nemá rýmu, teplotu, žádnou virozu teď neměl a říká, že v krku ho nebolí.
Nemáte prosím někdo zkušenost? Přemýšlím, jestli jít nebo nejít k dr.

RomanaUli
Povídálka 19 příspěvků 35 inzerátů 19.03.19 23:10

Mně dcera (3,5 roku) kašlala od Vánoc. Suchý, dráždivý kašel, trvalo to měsíc v kuse. Nejprve měla i rýmu, občas teploty, ale pak jen ten kašel, který neustoupil. Na konci ledna nás doktorka poslala na ORL, kde jí zjistili mírně zvětšenou nosní mandli. Hned tři dny na to se dceři rozjela bronchitida, takže dostala antibiotika a na tu mandli bere dlouhodobě sirup Aerius. Po dobrání atb kašel ustal. Od března nastoupila zpět do školky a po týdnu je znovu doma s kašlem! Nic teď nezabírá. Vystřídala jsem už X sirupů, zvlhčování vzduchu je samozřejmost, cibulový sirup, inhalace, … nic nepomáhá. Včera jsme zrovna byli v respiračním centru, kde malé udělali náběry krve na imunologii. Až budou za týden výsledky, budeme řešit další možnosti (alergie, …).
Určitě bych dlouhotrvající kašel řešila i jinde, než jen u pediatra.

Váš příspěvek
Reklama