Dcera ADD - řešit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 14:01
Dcera ADD řešit?

Holky, k čemu vlastně je, že budu mít oficiálně potvrzené, že je dcera ADD?

Minulý týden jsme byly na EEG kvůli bolesti hlavy - to naštěstí v pořádku, ale doktrorka objevila odchylky a že by to odpovídalo na ADD a máme poprosit pediatričku o žádanku do poradny.

Dceři je devět, je vlastně hrozně šikovná, ale často někde něco zapomíná, jeden úkol ode mě ( ne do školy) dělá hodinu. Blázním z ní, a pořád se opakuji, jak kolovrátek a ona je třeba polovyslečená a s něčím si hraje :zed: Do teď jsem si myslela, že je prostě v tom dětským světě, ale čím více čtu o ADD, tím více ji v tom poznávám.

Ale vlastně váhám, třeba bych oficiálně měla potvrzený papír, ale bylo by to i pro její dobro? Takhle mám pocit, že se snaží zlepšit, ale kdyby věděla, že za to nemůže, tak bych měla strach, zda by toho „nezneužívala“ :nevim:

Máte podobnou zkušenost, případně - zlepšuje se to věkem/terapií? Díky

Reakce:
Vercsi148
Kecalka 302 příspěvků 10.04.19 14:13

Já bych to chtěla mít na papíře hlavně pro to, že jednou můžou nastat problémy ve škole, že nebude stíhat, stačit ostatním a mohla by dostat nějaké úlevy. Ale netvrdím zneužívat toho, ale jen pro jistotu to mít napsané. Využít to nemusíš nikdy.

Váš příspěvek
Reklama