Dcera má často virozy

Anonymní
8.10.19 10:52

Dcera má často virozy

Mám 15 letou dceru, chodí na šš a už od školky má hrozně citlivá střeva. Ale všechna vyšetření byla OK. Jde o to, že jakmile má někdo z okolí prujem, střevní virozu, tak ji chytne, i když dodržuje hygienu. Tento měsíc ji ma už podruhé, vždy na pár dní. Mysleli jsme, že to je i něco bakteriálního, ale výtěry vždy negativní. Bere vitamín C a laktobacily. Ještě mě napadají travicí enzymy, ale to ji asi neochrání, že?
Možná i tím, že bere ty laktobacily, tak má střevní virozy slabší, na pár dní a jde na wc třeba jen 2× za den, i když má vodnatou stolici.

Na druhou stranu nikdy snad nebyla nachlazená, ale na tohle prostě trpí a zameškává ve škole. Nevíte o nějakém doplňku stravy? CHtěla jse hylak, ale má alergii na mléčnou bílkovinu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1255
9.10.19 20:26

A nebyla jsi na ni v detsvi moc prehnane cistotna? Moje teta brala skoro sestrenkh v rukavicich, vse vyvarela, sterilizovala, nesmela na hriste bez rukavic, nabalovala ji vrstavama i v lete, nepoustela na plavani, v metru rousku. Pak prisla skolka a nemocna byla permanentne. Ted je na vs ji nemyte ovoce, na koleji bordel jak v chlivu, strava fastfood, zije si sama po svym, nesnasi uklizeni, zije fakt jak prase, ale zdrava je :lol: potize prestaly kdyz se odstehovala.. zkusila bych imodium kapky pokud bere lactobacily dlouhodobe tak to uz nema zadny smysl.. uz to ma placebo efekt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama