Dcera má jen jednu kamarádku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amazon
Echt Kelišová 8769 příspěvků 15.12.16 18:02
Dcera je závislá na jedné kamarádce

Děkuji, už jsme dostala radu jinde :kytka:

Příspěvek upraven 16.12.16 v 19:09

Reakce:

hani28
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 15.12.16 18:47

Tak nektere deti jsou proste stydlivejsi a hur hledaji kamarady. To mi teda neprijde jako duvod k psychologovi. Vzdyt v te skolce si hraje i bez te kamaradky, jak rikas, nebreci tam po ni cely den. Holt ji vysvetluj, ze urcite ve skole nejakou fajn holcicku potka. A nemuzete zustat s tou kamaradkou v kontaktu i po nastupu do skoly? Nektere deti to tak holt maji, ja sama jsem vzdy mela spis jen jednu kamaradku v detstvi a jine deti moc nevyhledavala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 18:52

@amazon Já jsem v tomhle věku neměla žádnou kamarádku… Rozuměla jsem si líp s klukama :mrgreen: Holky mi už tehdy připadaly malicherné, nafoukané, zkrátka nevhodné k bližší komunikaci. A mám to tak dodnes. Je to důvod k psychologickým rozborům? Možná ano, jen aby to dcerce pomohlo a nebylo to naopak.

bublinek
Kelišová 5114 příspěvků 15.12.16 19:46

Ahoj, nejsme ve stejné situaci. Dcera má ve školce taky kamarádku, která si dceru hodně oblíbila. Maminka kamarádky se ptala kam chceme dát dceru do školy. Ptala se jestli bychom nezvážili školu, kam chtějí dát oni, protože její dcera chce jít do školy, ale jen s Emmou.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 15.12.16 20:21
@bublinek píše:
Ahoj, nejsme ve stejné situaci. Dcera má ve školce taky kamarádku, která si dceru hodně oblíbila. Maminka kamarádky se ptala kam chceme dát dceru do školy. Ptala se jestli bychom nezvážili školu, kam chtějí dát oni, protože její dcera chce jít do školy, ale jen s Emmou.

Pokud jste rozhodnuti pro jinou školu, pak doporučuji tu jinou školu. Vaše dcerka se bude pravděpodobně kamarádit i s jinými děvčátky, což té kamarádce vaší dcery bude strašně líto. Setkala jsem se s takovými případy v praxi. Většinou závislá holčička lpí na své kamarádce, které to jde na nervy a spíše si nachází jiné kamarádky, a pak jsou ty důsledky mnohem horší, než když se to utne na začátku a nutí to děti závislé na svých kamarádech ze školky vytvářet nový, zdravější vztah.

bublinek
Kelišová 5114 příspěvků 15.12.16 21:36
@hanka.br. píše:
Pokud jste rozhodnuti pro jinou školu, pak doporučuji tu jinou školu. Vaše dcerka se bude pravděpodobně kamarádit i s jinými děvčátky, což té kamarádce vaší dcery bude strašně líto. Setkala jsem se s takovými případy v praxi. Většinou závislá holčička lpí na své kamarádce, které to jde na nervy a spíše si nachází jiné kamarádky, a pak jsou ty důsledky mnohem horší, než když se to utne na začátku a nutí to děti závislé na svých kamarádech ze školky vytvářet nový, zdravější vztah.

uvidíme, jestli se projeví, že by chtěla, zkusíme jít na zápis i tam. Budeme mít setkání s rodiči ve školce, slyšela jsem hlášky o tom, že by na tu školu šlo více dětí.

amazon
Echt Kelišová 8769 příspěvků 16.12.16 06:16
@Anonymní píše:
@amazon Já jsem v tomhle věku neměla žádnou kamarádku… Rozuměla jsem si líp s klukama :mrgreen: Holky mi už tehdy připadaly malicherné, nafoukané, zkrátka nevhodné k bližší komunikaci. A mám to tak dodnes. Je to důvod k psychologickým rozborům? Možná ano, jen aby to dcerce pomohlo a nebylo to naopak.
:kytka:

Příspěvek upraven 16.12.16 v 19:10

amazon
Echt Kelišová 8769 příspěvků 16.12.16 06:18
@hani28 píše:
Tak nektere deti jsou proste stydlivejsi a hur hledaji kamarady. To mi teda neprijde jako duvod k psychologovi. Vzdyt v te skolce si hraje i bez te kamaradky, jak rikas, nebreci tam po ni cely den. Holt ji vysvetluj, ze urcite ve skole nejakou fajn holcicku potka. A nemuzete zustat s tou kamaradkou v kontaktu i po nastupu do skoly? Nektere deti to tak holt maji, ja sama jsem vzdy mela spis jen jednu kamaradku v detstvi a jine deti moc nevyhledavala.
;)

Příspěvek upraven 16.12.16 v 19:10

amazon
Echt Kelišová 8769 příspěvků 16.12.16 06:26
@hanka.br. píše:
Pokud jste rozhodnuti pro jinou školu, pak doporučuji tu jinou školu. Vaše dcerka se bude pravděpodobně kamarádit i s jinými děvčátky, což té kamarádce vaší dcery bude strašně líto. Setkala jsem se s takovými případy v praxi. Většinou závislá holčička lpí na své kamarádce, které to jde na nervy a spíše si nachází jiné kamarádky, a pak jsou ty důsledky mnohem horší, než když se to utne na začátku a nutí to děti závislé na svých kamarádech ze školky vytvářet nový, zdravější vztah.

To si taky myslím, jen s tím nemám zkušenost., Doufala jsem, že mi napíše někdo kdo ty zkušenosti má

amazon
Echt Kelišová 8769 příspěvků 16.12.16 06:37
:mavam:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >