Reklama

Co vám zabírá u tříletých na kašel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 12.12.16 09:14
Co vam zabira u triletaku na kasel?

Nevim uz si rady. Malej kazdy mesic ryma kasel.Ted pokuckava tyden. O vikendu ted teprv zacal vykaslavat…fur­t dokola

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 14 inzerátů 12.12.16 09:19

Ahoj, naše malá má 3,5 roku, na kašel přes den je dobrý Stopkašel sirup pro děti od 1.roku a jestli ho to budí v noci tak to se nám osvědčily kapky Sinecod :palec: Na rýmu mořskou vodu a občas na ucpaný nos v noci Nasivin :mavam:

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 12.12.16 09:21

Zdá se mi, že na věku nezáleží a že se dítě musí dokašlat…mladší syn už kašle přes měsíc, týden nedostával nic, jen mořskou sůl do nosu. Pak jsem nasadila Sinecod, nekašlal aspoň v noci. Potom přišel na řadu Jitrocelový sirup. Teď po týdnu dobral Bromhexin a já jdu shánět kapky Kaloba. Kašle pořád stejně, vlhce, odchrchlává jak tuberák, poslechově je ale čistý, prý je to zadní rýma, co stéká…jestli nezabere Kaloba, tak jdeme znovu k doktorce pro nějakej driák, myslím, že posledně dostal po 6týdnech Erdomed a do dvou dnů bylo po kašli… :nevim:

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 12.12.16 09:22

@kanka80 a je jedno na jaky druh kasle to je? V dnesni dobe je sirup na suchy, na vykaslavani…no neskutecne kolik druhu je :lol:

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 12.12.16 09:24

@janisska janissko je fakt ze u nas to asi taky bude nejaka schovana ryma.On totiz nechce smrkat. Takze se mu to tam usazuje podle me. U doktorky pred tremi tydny v poho. A to fakt chrchlal ze jsem se desila.Ted to tak hrozny nema. Dekuji

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 14 inzerátů 12.12.16 09:26

@jezevinka Je psaný, že je na suchý i vlhký kašel :nevim: obsahuje extrakty Jitrocele, Šípku, Mateřídoušky, Bazalky a Slézu a je vhodný i pro těhotné a kojící, tak ublížit určitě nemůže :hug: a je slaďoučký :P

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 12.12.16 09:27

@jezevinka ještě jsem si vzpomněla, že mám v záloze Nasivin sirup, ten teda uvolní dutiny, že to snad teče i ušima, ale je až od 3 let, ten dávám automaticky staršímu, když začne huhňat a zatím se mu nikdy nic nerozjelo… :think:

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 14 inzerátů 12.12.16 09:28

@jezevinka Malá taky nechce smrkat, tak jí to odsávám i v noci, když nemůže dýchat…Ten sopel jí teče do krku a kvůli tomu i kašle…

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 12.12.16 09:30

@janisska dekujiiii moc

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 12.12.16 09:31

@kanka80 dobre moc dekujiiii

Eemii
Neúnavná pisatelka 16916 příspěvků 12.12.16 09:31

Cibulova stava a domaci tymianovy sirup, strci vsechny Stoptusiny a Mucosolvany do kapsy.

jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 12.12.16 09:37

@Eemii emi a ten tymian delate jak? cibulovej mi bohuzel plive.

Billi
Nadpozemská drbna 25807 příspěvků 12.12.16 09:43

Starší syn dobře reaguje na jitrocelový sirup - pokud má vlhký kašel.
Mladší syn na vlhký kašel dostává ACC nebo Mucosolvan.
U sirupů, které podporují vykašlávání, je důležité to, že se nemají dávat na noc, takže poslední dávka by měla být cca kolem 16:00.
Na suchý kašel starší dostává Stoptussin a malý Pleumolysin (ten je ale na předpis) nebo Sinecod.
Chce to vyzkoušet, na každé dítě zabírá něco jiného.
Mimo to dostávají bylinkové čaje, promazávám hrhudník sádlem nebo různými bylinnými mastmi (mám jednu ověřenou, ale nevzpomenu si na název). Dobré jsou inhalace a my ještě prostříkáváme nos Vincentkou.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16916 příspěvků 12.12.16 09:45

@jezevinka 300 g cukru svarit s 300 ml vody, odstavit, nasypat pytlik tymianu, promichat, nechat nejlip pres noc louhovat.Pak precedit pres platno. Davat nekolikrat denne lzici.Je dobry, ucinny a pomalu zadarmo.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 12.12.16 10:11

Když je to z rymy, výborně zabírá Hedelix - redi hleny, ale je hnusnej
Taky dělám tymianovy sirup plus mezi hrudnicek psim sadlem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama