Dětské rukavice vysoké nepromokavé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Echt Kelišová 9027 příspěvků 13.12.16 16:46
Dětské rukavice vysoké nepromokavé

Tak jsem koukla na net, a zjistila, ze existují detske rukavice pro cca 5- 6 let taky za 800,–, coz je hrozny o to vic, ze to dite jednoduse ztrati.
Kde nakupujete rukavice vy?
moje požadavky jsou : nepromokave, vysoke, ale aby nebyly tak uzke, ze se do nich blbe poleze, cenove prijatelne. Chlapecke. a zajímalo by me, jak se odhaduje velikost, když je všude napsano napr. pro 5-6 let? Neexituje něco jako ta a ta velikost na delku/sirku ruku tu a tu…děkuju.

Reakce:

marggitt
Stálice 64 příspěvků 13.12.16 18:17

Já jsem pořídila loni v Lindexu, byly ve výprodeji, cenu si už nepamatuji, ale určitě bych za to takové prachy nedala :)

Aliik
Echt Kelišová 8322 příspěvků 13.12.16 18:44

Nejlepší vodní sloupec, co jsme měli, česky výrobce fantom. Odkaz mi nejde vložit, jsou na jejich stránkach, stojí tuším 315 Kc ;)

Hoa Mai
Kelišová 5727 příspěvků 20 inzerátů 13.12.16 20:36

@tasa Já jsem prtěti kupovala rukavice v Decathlonu a splňovaly by všechny tvé požadavky. Syn se na začátku zimy učil chodit, částečně ještě lezl, ale už chtěl být venku, takže lezl po čtyřech po mokrém hřišti v těch rukavicích. Nejsou téměř vůbec odřené, nikdy nepromokly, oblékaly se dobře - na boku je zip, jsou vyšší, nad zápěstí. Já je sice brala ve velikosti pro roční mrně, ale určitě tam budou mít i pro větší děti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >