Dcera má stále něco v oku

371
12.5.20 08:07

Dcera má stále něco v oku

Zdravím, tento problém řešíme již od neděle od večera. Byli jsme venku, dcera si hrála na písku, tak mne napadá písek. Tvrdí, že má něco v oku, fnuka, já tam ale nic nevidím. Proplachovali jsme to vodou, kapali kapičky, říkám ji, ať mrka a nic. Co víc s tím mám dělat? Je mi ji líto, očičko nijak podrážděné nemá. Je jí téměř 7 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11127
12.5.20 08:10
@Fany97 píše:
Zdravím, tento problém řešíme již od neděle od večera. Byli jsme venku, dcera si hrála na písku, tak mne napadá písek. Tvrdí, že má něco v oku, fnuka, já tam ale nic nevidím. Proplachovali jsme to vodou, kapali kapičky, říkám ji, ať mrka a nic. Co víc s tím mám dělat? Je mi ji líto, očičko nijak podrážděné nemá. Je jí téměř 7 let.

Tak asi budete muset zajít na oční…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25619
12.5.20 08:11

@Fany97 zánět spojivek, nebo jiná nemoc oka - běžte k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
12.5.20 08:13

Jestli chodíte někam na oční, tak tam zavolej, naše bere ráno akutní. Nebo oční pohotovost v nemocnici, když se to nezlepší. Syn to taky měl, nebylo to tak, že by mu slzelo oko, ale pořád říkal že mu tam něco spadlo. Tak jsme šli na oční, tam řekl, že už to je skoro dobrý, mě omejvali, ale nakonec tam měl nějakou šponu. Taky by to mohlo být ječné zrno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32616
12.5.20 08:18
@Helen78 píše:
Jestli chodíte někam na oční, tak tam zavolej, naše bere ráno akutní. Nebo oční pohotovost v nemocnici, když se to nezlepší. Syn to taky měl, nebylo to tak, že by mu slzelo oko, ale pořád říkal že mu tam něco spadlo. Tak jsme šli na oční, tam řekl, že už to je skoro dobrý, mě omejvali, ale nakonec tam měl nějakou šponu. Taky by to mohlo být ječné zrno.

Proč pohotovost. Je všední den, tak normálně na oční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16735
12.5.20 08:21

To může být třeba počínající zánět spojivek nebo nějaké drobné mechanické poranění, podráždění… Pokud je to už od neděle, určitě s ní jdi na oční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
12.5.20 08:25

Manžel tak naříkal půl roku, než lékař zjistil, že má v oku úlomek z plastových brýlí, který v oku cestoval. Trpěl, nakonec vše dobře dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
12.5.20 08:29

Mě napadá ještě alergie. Když mi z alergie slzí a svědí oči, tak někdy taky mivam pocit, jako bych měla něco v oku. A malé dítě ti to těžko popíše konkrétně. Jinak vybornej je ocu flash. Taky bych se podívala pod vicka, jestli tam nezůstala řasa, ta se občas umí dobře schovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1285
12.5.20 08:36

Jestli se ji tam neco dostalo muze mit jecny zrno treba nebo zanet spojivek. Juknete jestli nema na spodnim vicku nebo nekde takovou malou tecicku. Ja jsem v oku taky nic nemela jen tu tecku a vzniklo z toho jecny zrno. To by chtelo asi ocniho kdyz se nic nevyplavi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
12.5.20 09:02

Moc děkuji za nápady, to mne vůbec nenapadlo. Teď momentálně to je prý dobré, ale každou chvilku může zase priběhnout, tak raději zavolám k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
12.5.20 09:09

Malá dcera měla něco podobného, jen ještě nemluvila, po pár dnech jsem na to prisla-ma. svetle řasy a pár se jich v koutku otočilo a zarustaly ji do oka..jak byly světle tak jsem.si toho. vubec nevsimla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
12.5.20 09:54
@Lathi píše:
Malá dcera měla něco podobného, jen ještě nemluvila, po pár dnech jsem na to prisla-ma. svetle řasy a pár se jich v koutku otočilo a zarustaly ji do oka..jak byly světle tak jsem.si toho. vubec nevsimla

U nas to take byly otocene rasy. Jak jsem se ji koukala do oka, tak jsem je oddalila a nic nevidela, az doktorka nas upozornila na rasy, ktere smeruji do oka a kazdy den jsme meli rasicky kartacovat smerem ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
12.5.20 10:25

@Kosopemi ono to právě není úplně hned vidět, člověka to ani nenapadne..my bohužel odnesli „výborný“ doktory kteří ji je chudákovi vytrhávali, to bylo hrozný:‚(:‘( hrozili operaci laserem a podobný. akce…pak jsme. nastesti natrefil na jednoho dobrého, ten ji to.jen otočil a od té doby je klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat