Dcera nechce mléko!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 15:02
Dcera nechce mleko!!

Ahojky moje půlroční holka nechce mleko jen s hračkami a stejně nedopiji zoubky nevidíme už dva měsíce pozorujeme jediné co sní všechno jsou masozeleninová příkrmy co za radu máte?

Reakce:
Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 16.07.19 15:34
@Anonymní píše:
Ahojky moje půlroční holka nechce mleko jen s hračkami a stejně nedopiji zoubky nevidíme už dva měsíce pozorujeme jediné co sní všechno jsou masozeleninová příkrmy co za radu máte?

Každé dítě je jiné. Asi to není mateřské mléko? :think: Jaké mléko, mléčnou výživu používáte?

A když nechce mléko, tak dávejte řízek a kapku plzničky. Třeba to zabere. A navíc se po tom krásně zakulacuje bříško. (tento druhý odstavec je vtip!)

brumi
Kelišová 6697 příspěvků 16.07.19 19:38

Syn mi mléko odmítal od narození, každá spolkla kapka úspěch a těch blbostí kolem aby aspoň tu trochu vzal. Nakonec od 4 měsíce bez mléka, jen klasika prikrmy. No teď mám bezlaktozni dietu. Takže už jako mimi odmítal že mu nedělalo dobře aniž by měl nějaké jasné příznaky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 15:56
@Milan42 píše:
Každé dítě je jiné. Asi to není mateřské mléko? :think: Jaké mléko, mléčnou výživu používáte?A když nechce mléko, tak dávejte řízek a kapku plzničky. Třeba to zabere. A navíc se po tom krásně zakulacuje bříško. (tento druhý odstavec je vtip!)

Nutrilon již od narození vždy vyhovoval dnes jsme byli u dr. A ten říkal že to neva

debra.morgan
Echt Kelišová 9794 příspěvků 17.07.19 15:59
@Anonymní píše:
Nutrilon již od narození vždy vyhovoval dnes jsme byli u dr. A ten říkal že to neva

Tak ji nech, já mliko nepila a nepiju dodnes, vyrosrtla jsem na sunaru a nijak mě to ne poznamenalo, ani mléčné produkty nijak extra nejím.

Váš příspěvek
Reklama