Dcera prý kopla paní učitelku ve školce

1874
26.4.16 16:16

Dcera ve školce

Přeji všem krásný den a zajímal by mě váš názor..

Dcera(v červnu bude mít 5) je živá a velmi společenská. Děcka miluje a ráda s nimi tráví čas. Už od začátku nebyla školka problém. Ráda do ní chodí a kolikrát se jí nechce domu. Jenže dneska sem si pro ni šla a paní učitelka mi řekla, že dcera p. Učitelku která tam je ráno, kopla a řekla ji něco sprostého, že si s ní dneska sama nevěděla rady a pokud to půjde takhle dal, máme ju nechat doma. Byl to pro mě šok, protože dcera nikdy sprostá nebyla, neslyšela jsem od ní jediné slůvko a to spolu trávíme většinu času.
Když sem se ji zeptala, proč ji kopla, řekla, že ji p. Učitelka zmackla ruku násilím a že jí to bolelo. Prý neřekla nic sprostého..
Ve školce mi bylo řečeno, že ji mám dát na zadek a zakázat věci.. Pořád tomu nemůžu uvěřit, protože malá je drobná a ani když ji nějaké děcko ublíží, tak to nikdy nevrátila..

Co byste dělaly, prosím? Nemyslím si, že její výchovu zanedbavam nebo že bych si ji málo věnovala.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7343
26.4.16 16:18

@Ajvi89 A víc nevíš??? Ses neptala PROČ jí uč. zmáčkla ruku? Co se tam stalo?
Kopnutí je holt reakce na tu ruku. :nevim: Jaký měla uč. důvod k tomu zmáčknutí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
26.4.16 16:19

Jaké věci zakázat, proč dát na zadek…co provedla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27348
26.4.16 16:22

Trošku divná školka, ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4015
26.4.16 16:23
@Ajvi89 píše:
Přeji všem krásný den a zajímal by mě váš názor..

Dcera(v červnu bude mít 5) je živá a velmi společenská. Děcka miluje a ráda s nimi tráví čas. Už od začátku nebyla školka problém. Ráda do ní chodí a kolikrát se jí nechce domu. Jenže dneska sem si pro ni šla a paní učitelka mi řekla, že dcera p. Učitelku která tam je ráno, kopla a řekla ji něco sprostého, že si s ní dneska sama nevěděla rady a pokud to půjde takhle dal, máme ju nechat doma. Byl to pro mě šok, protože dcerbyla, neslyšela jsem od ní jediné slůvko a to spolu trávíme většinu času.
Když sem se ji zeptala, proč ji kopla, řekla, že ji p. Učitelka zmackla ruku násilím a že jí to bolelo. Prý neřekla nic sprostého..
Ve školce mi bylo řečeno, že ji mám dát na zadek a zakázat věci.. Pořád tomu nemůžu uvěřit, protože malá je drobná a ani když ji nějaké děcko ublíží, tak to nikdy nevrátila..

Co byste dělaly, prosím? Nemyslím si, že její výchovu zanedbavam nebo že bych si ji málo věnovala.. :zed:

Nepises to nejdulezitejsi. Co dcera udelala? To vsehno jsou jen nasledky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1874
26.4.16 16:30

@SIMONA1234 no dcera mi řekla, že byly venku a že jí p. Učitelka chytla, když chtěla jít za kamarádem. Stěžuje si že ji ta ruka bolí.. Tohle není poprvé co si dcera stěžovala že ji chytla silně.. A zakázat, že jsme prý málo dusledni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1874
26.4.16 16:32

No zítra ráno tam jdu a že prý se mnou chce mluvit.. Musím přiznat, že mě trošku chytá vztek, protože nevěřím, že dcera byla sprostá.. Prostě mi to k ní nesedí. Malá je smutná a pořád mi tvrdí, že nechtěla.. Ale že to bolelo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8138
26.4.16 16:33

No, jak už psaly holky výše - snažila bych se dopátrat příčiny. Ale upřímně, říct i ve školce, že mám dceři „na zadek“, tak se jich asi rovnou zeptám, jestli si ze mně dělají psinu a důrazně bych je upozornila, že jak mi na dceru sáhnou hrubě, vysvětlím to ručně jim. Co to jako je za doporučení? :cert:
A poptala bych se i učitelky na její pohled na věc k tomuto incidentu - proč to vzniklo, co se stalo. Zvlášť pokud byl ojedinělý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22352
26.4.16 16:33

No ale kopnout do dospělého člověka i kdyby ji chytla silně je taky dost zvláštní reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
26.4.16 16:37
@Ajvi89 píše:
@SIMONA1234 no dcera mi řekla, že byly venku a že jí p. Učitelka chytla, když chtěla jít za kamarádem. Stěžuje si že ji ta ruka bolí.. Tohle není poprvé co si dcera stěžovala že ji chytla silně.. A zakázat, že jsme prý málo dusledni..

Chtěla za kamrádem…? Jako kde, na zahradě…nebo ho uviděla na vycházce přes ulici a chtěla za ním? Tam bych třeba i chápala, že úča vyběhne a chytí… :nevim:
Na zahradě nevidím důvod…
Málo důslední jste v čem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
26.4.16 16:39
@jahuhudka píše:
No ale kopnout do dospělého člověka i kdyby ji chytla silně je taky dost zvláštní reakce

Mě dítě pokousalo a vyrvalo vlasy…odloučení od rodiče někdy bývá ráno dramatické. A to si nemyslím, že jsem úča magor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
26.4.16 16:49

Bohuzel nevim co na to rict. Samozrejme bych spis verila svemu diteti nez ucitelce. Ale nevím jak bych se zachovala. Dcera mi nastupuje v zari do skolky a doufam ze narazi na dobrou ucitelku. Ja mam treba hrozny zazitky ze skolky… A to mi byly 3roky a pamatuji si to. Ucitelka stara zenska… me tahala za vlasy abych po sobe uklizela hracky pritom byly po jinych detech… Pak mi rvala vareny brambory do krku a nejim je do dnes. A to je mi 22 tak to neni tak dlouha doba. Doma mi to neverili ale nasledky to ma do dnes… Drzim palce at se to nejak vyresi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
26.4.16 16:49

Ono opravdu je treba vedet vic - dovedu si predstavit duvod, ze ucitelka chytne za ruku, az to zaboli - treba prave, kdyz se dite rozbehne k ceste (dite samozrejme v tu chvili nepochopi, ze to ma duvod a citi se ukrivdeno). na druhou stranu - rict mi ucitelka, at dam diteti na zadek, tak to bych rozdychaval tezce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22352
26.4.16 16:50
@SIMONA1234 píše:
Mě dítě pokousalo a vyrvalo vlasy…odloučení od rodiče někdy bývá ráno dramatické. A to si nemyslím, že jsem úča magor…

Píšu že to je neadekvátní reakce dítěte. To co popisuješ -ranní loučení občas bývá hysterické to je asi jiná situace, než že když předškoláka někdo silně vezme za ruku a on ho na oplátku kopne. :nevim: (možná ještě kdyby to byl někdo v jeho věku, ale kopnout učitelku? )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78729
26.4.16 16:51
@jahuhudka píše:
No ale kopnout do dospělého člověka i kdyby ji chytla silně je taky dost zvláštní reakce

Mě to přijde jako naprosto pochopitelná reakce, učitelka na ni z jejího pohledu zaútočila, tak se bránila… jasně, pokud ji chytila protože ji letěla pod auto, tak je to pochopitelné i ze strany té učitelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat