Dehiscence hráze

38
29.8.20 11:05

Dehiscence hráze

Ahoj. Mám dotaz mám dehiscenci po nastrihnuti hráze. Mám jít na sešití. Chci se jen zeptat jestli to některá zažila a jestli se šije jen to místo kde to je. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
29.8.20 12:00

Šití hráze

Ahoj jak je to, když musíte znova na šití hráze po porodu. Šíjí celou část nebo jen ten kousek??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
29.8.20 12:16

Byla jsem, dvakrát, špatně se mi vstřebávaly stehy, respektive moc rychle. Obě operace byly pod plnou narkózou, a šili jen to, co se nezhojilo, jen tu tkáň museli znovu naříznout, aby mělo co srůstat. Když ani druhý šití nedopadlo na 100%, řekla jsem že už potřetí nejdu. Teď jsem rok po porodu a nakonec to srostlo samo. Jizva není výrazná, chlap prý rozdíl necítí. Ale hojení po šití je horší než po porodu a podruhé jsem měla i infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
29.8.20 12:28

@Lilith_S já mám dehiscenci myslíš že to bude stejné, že jen to místo kde to je??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
29.8.20 12:35

Nebudou ti zbytečně stříhat nic, co už je zahojené. Jen to co nesrostlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
29.8.20 12:44

@Lilith_S Jsem deset dní po porodu mám docela obavy aby mi to nešili znova úplně s tím zkušenosti nemáš náhodou??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
29.8.20 12:45

@Lilith_S Mám to tedy až skoro ke konečníku tak mám obavy :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
29.8.20 12:47

Mně se šití rozjelo po obou porodech, ale naštěstí mě nikdo na resuturu nehnal, zahojilo se to samo. Ani ta jizva kupodivu nakonec není tak tragická, jak jsem čekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
29.8.20 12:50
@Anonym7188 píše:
@Lilith_S Jsem deset dní po porodu mám docela obavy aby mi to nešili znova úplně s tím zkušenosti nemáš náhodou??

Však svojí zkušenost jsem ti napsala, taky po porodu… půjdeš nejdřív po šestinedělí kvůli infekci,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
29.8.20 12:58

@Lilith_S právě že už asi příští týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
29.8.20 13:11
@dickys píše:
Mně se šití rozjelo po obou porodech, ale naštěstí mě nikdo na resuturu nehnal, zahojilo se to samo. Ani ta jizva kupodivu nakonec není tak tragická, jak jsem čekala.

Takže nemáš žádnou zkušenost a ani nějaká známá třeba??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
29.8.20 13:11

Tak do toho bych nesla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
29.8.20 13:33

@Lilith_S Já si nemůžu vybírat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
29.8.20 13:50

@Anonym7188 jako že nerozhoduješ o tom, zda nastoupíš do nemocnice k život neohrožujícímu zákroku? Když máš doma 10 denní dítě? Protože já si teda vybrat mohla, a to i nemocnici a dokonce jsem se domluvila i s mým gynekologem, který mi dělal první korekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
29.8.20 15:24
@Lilith_S píše:
@Anonym7188 jako že nerozhoduješ o tom, zda nastoupíš do nemocnice k život neohrožujícímu zákroku? Když máš doma 10 denní dítě? Protože já si teda vybrat mohla, a to i nemocnici a dokonce jsem se domluvila i s mým gynekologem, který mi dělal první korekci.

Tak já nevím jak to tam dole mám abych něco nezanedbala. Byla jsem v nemocnici na kontrole a tam mi řekli že se to bude muset sešít znova jen tedy nevím jestli jen ten kus a nebo celé jestli to vůbec můžou takhle po týdnu znova celé zašívat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama