Dekorace na poličky

5164
22.3.17 12:13

dekorace na poličky

Ahojky holky prosím poradíte mi. Přidělávali jsme těd novou stěnu s poličkama a já vůbec netuším co na ně dát. Obývák máme hnědý a mě se líbí bílé dekorace nebo takové ty proutěné košíky. Vůbec nemám inspiraci a hledám už asi dva dny na netu co tam dát. Byla jsem i po obchodech a nic mě nenadchlo. Prosím nemáte nějaký ověřený eshop kde bych našla vše najednou? Co máte za dekorace v obýváku vy? Živé květiny už mám, budu ještě dávat ale stejně to bude prázdné :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

153
22.3.17 12:20

Knihy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
22.3.17 12:20

Kvetiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13782
22.3.17 12:21

Ja taky nikdy nevim cim policky zaplnit, vezsinou na nich mam sezoni vyzdobu (na velikonoce dreveny kraliky, na vanoce treba betlem,) mezitim miluju sklo, takze skleneny vazy naplneny susenyma ruzema. Pokud nejsou policky moc uzke tak bych na ne klidne nasklada knihy, takovych polic mam taky nekolik :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
22.3.17 12:22

@kacenka8 Mám bílý obývák, v policích proutěné koše a knihy. Nic víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
22.3.17 12:23
@Berousik píše:
@kacenka8 Mám bílý obývák, v policích proutěné koše a knihy. Nic víc.

a ty proutěné koše si kupovala kde nevíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
22.3.17 12:24
@kacenka8 píše:
a ty proutěné koše si kupovala kde nevíš?

v jysku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
22.3.17 12:26

Knížek mám asi deset ty už tam mám :lol: ještě jsem přemýšlela že si nechám vyvolat co nejvíce fotek a dám je do bílého rámečku. Jinak prázdné police mám 4 :/ nemám vůbec cit pro dekorace nebo jak to říct takže ani není možnost si něco vyrobit sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
22.3.17 12:26
@Berousik píše:
v jysku

děkuji kouknu se a mohu se ještě zeptat co do nich dáváš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13782
22.3.17 12:27

Fotky nejsou spatny napad :) nebo mi este napadly nejaky dekorativni svicky, tech sem mela taky dost,, ale nak sem je prestala nakupovat a vsechny sem je vypalila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
22.3.17 12:30
@kacenka8 píše:
děkuji kouknu se a mohu se ještě zeptat co do nich dáváš?

všeobecnej bordel :mrgreen:
V jednom mám třeba izolepy, nůžky, takový ty odchlupovátka z ikei…v dalším svíčky a vosky a sirky…v dalším očkováky na psy a děti, rodný listy a oddací list…a tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 12:34

@kacenka8 nesnáším pracholapy. Pár jich máme, ale hodně jsem to zredukovala. Za mě knížky a kytky, maximálně svíčky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5136
22.3.17 12:34

Osobně nesnáším dekorace, jako takové ty drobné pičutkoviny, co na ně akorát sedá prach typu svíčky, sošky a podobné hlouposti. Mám vlastně jen jednu sestavu poliček a v té jsou knihy. Pak mám velké ústřední dekorace (nebo spíš výrazné prvky), na které padne oko. Jinak nic. A mám hodně kytek v zajímavých nádobách. A obrazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
22.3.17 12:36
@lleennttiillkkaa píše:
@kacenka8 nesnáším pracholapy. Pár jich máme, ale hodně jsem to zredukovala. Za mě knížky a kytky, maximálně svíčky

mám. to taky tak. Číčovinky na poličkách fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3805
22.3.17 12:37

Rámečky s fotkami, kytky, nebo koše a různé dekorace z Nanu Nana, to je moje slabost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama