Patrová postel, výhody a nevýhody

20.3.17 09:17

patrová postel ano či ne?

Ahoj holky, řeším, zda koupit tuto patrovou postel? poradí mi někdo? mám dítě 5 let a dítě 1,5 ta samozřejmě spí ještě v postýlce.https://www.postylky-postele.cz/produkty/patrove-postele/patrova-postel-hugo-180×80-cm---rosty-zdarma/2245.html#popis-produktu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

658
20.3.17 09:28

My řešili také a nakonec jsme koupili z Ikei kovovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47712
20.3.17 09:33

Jeste bych treba 2r. pockala. A pak tu patrovou poridila. Nebo porid patrovou a dole zatim at spi starsi a mladsi vedle postylku zatim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14548
20.3.17 09:43

@esmeralda44 teď jsme řešili to samé (děti 4,5 a 2) a načetla jsem toho opravdu hodně. Jsou matky, co by na patrovou postel nedaly dítě nikdy a ty, co na celkem vysokou daly dítě už ve dvou letech :mrgreen: Hrozně podle mě na tom, jak dítě spí, jestli v noci cestuje… My nakonec koupili vyvýšenou postel, ale zatím tam dítě samo spalo jen párkrát (většinou tam usne tatínek při uspávání a budí se až ráno do práce). Akorát mladší si rozseklo hlavu, když se snažilo lézt nahoru po schůdkách :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
20.3.17 10:17

Je to dilema, my potřebovali velou postel pro syna už školáka, spí zatím dole a dcera 2 roky spí u nás v ložnici na dětské posteli, která je manší než klasická postel. Patro postele zatím nevyužíváme a museli jsem schůdky otočit ke zdi, dcera tam chtěla neustále lézt bylo to peklo! Do pokojíku se jim vejde jedině palanda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15092
20.3.17 10:30

@esmeralda44 máme patrovou postel pro děti, dcera nyní 6 let, syn nyní 4 roky. Mají ji rok. Jen místo žebříku mají policové schody a vyška horní postle je 1,6 m (myslím). Časem, až je budeme rozdělovat do dvou pokojů, postel se rozebere na jednotlivé postele. Máme systém z Domestavu.

Edit. Jako ano výhoda je, že zabírají méně místa než klasické postele vedle sebe, nevýhoda je že dítě může spadnout. V tomto je potřeba hodně zvážit, jak je dítě šikovné a jak se chová v noci. Dcera (spí nahoře) se točí dost, ale nikdy nespadla. U syna bych třeba měla dříve obavu, protože v noci si v posteli sedl a pak se skulil na jinou stranu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12752
20.3.17 11:47

Chci v létě kupovat podobnou, to bude dětem 5 a 3. Mladší je ještě v postýlce. Kdybych jim dala dvě samostatné postele, už nebudou mít v pokoji moc místa. Mám ale strach, protože starší chodí v noci za mnou do postele, tak aby nespadl. A taky musím sehnat někoho, kdo mi ji smontuje, protože na patrovku si sama netroufnu, nerada bych si děti zabila tím, že to málo utáhnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
17.2.18 14:53

My sme tento problém taktiež rešili a nakoniec sme sa rozhodli pre poschodovú posteľ. Kupovali sme cez jeden e-shop v Opave. Rozhodne doporučujem kúpiť postel z masívu a nie nejaký šunt. My sme kúpili túto: https://www.eranabytek.cz/…christian-2/

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama