Děložní čípek nahoře a měkký

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 17:05
Del. Čípek

Ahoj holky mam na vas dotaz..je to uz 14 dni po skončení MS..20 mi zacla 25 skončila 27 jsem mela D. cipek vice nahore a měkký ( vytok byl takovy natahovaci)..30 byl stale nahore a tvrdý dneska ho mam dole a je měkký(vytok malo bílý) myslíte ze muzu mit ovulaci i kdyz je dole..dekuju

Reakce:
Celina
Závislačka 4191 příspěvků 02.02.19 18:08

Myslím, že bys měla koupit za pár korun ovulační testy, pokud chceš otěhotnět a ne se v sobě hrabat a koledovat si o zavlečení nějaké infekce, nebo zánětu. Nechápu, co je tohle za hloupou módu :roll:

Annacilda
Nováček 10 příspěvků 02.02.19 18:15

Spousty lidí to zkouším nevim proc ne ..hlavně je důležitá hygiena…ale prosim o normalní odpověď..dekuji :roll:

Celina
Závislačka 4191 příspěvků 02.02.19 18:21

@Annacilda tak pokračuj :pankac:
Evidentně tě zajímá jen to, co chceš slyšet :lol:

Annacilda
Nováček 10 příspěvků 02.02.19 18:26

To rikas ty ..ne ja :lol:
Ja jen prosim o normální odpověď na muj dotaz ..

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 02.02.19 18:31
@Celina píše:
Myslím, že bys měla koupit za pár korun ovulační testy, pokud chceš otěhotnět a ne se v sobě hrabat a koledovat si o zavlečení nějaké infekce, nebo zánětu. Nechápu, co je tohle za hloupou módu :roll:

A proč hloupá móda? To by musel být člověk prase. Já to sama nepraktikuji, ale když se člověk vysleduje tak je to 10× lepší než ovulační testy :think:

Celina
Závislačka 4191 příspěvků 02.02.19 18:31

@Annacilda a předpokládám, že TY určuješ, jaká odpověď je normální a jaká ne :roll:
Ptala jsi se, já ti odpověděla. Touhle tvoji metodou stejně poznáš prd, ale pokud si myslíš, že to děláš dobře, tak nechápu pointu tvého dotazu :think:

Celina
Závislačka 4191 příspěvků 02.02.19 18:38

@Jessica4 víš, kolik máš bacilů jen za nehty? Navíc tahle metoda je prostě pofiderni a nespolehlivá, ovulaci je problém vysledovat a načasovat i podle utz, natož nějakým pohmatem, to bys do sebe musela sahat x krát denně. Koho to baví a věří tomu, ať si dělá, co chce, můj názor je jiný a nikomu ho nenutím :mavam:

Annacilda
Nováček 10 příspěvků 02.02.19 19:26

Ano ptala jsem se .. ale neptala jsem se na to jestly si tam muzu hrabat nebo ne ..to je myslím každého věc kam si kdo hrabe…

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 02.02.19 19:53
@Celina píše:
@Jessica4 víš, kolik máš bacilů jen za nehty? Navíc tahle metoda je prostě pofiderni a nespolehlivá, ovulaci je problém vysledovat a načasovat i podle utz, natož nějakým pohmatem, to bys do sebe musela sahat x krát denně. Koho to baví a věří tomu, ať si dělá, co chce, můj názor je jiný a nikomu ho nenutím :mavam:

Já tedy nerada oponuji, ani rozhodně nechci rýpat, ale ..manžel si bezprostředně před hrátkami čistí nehty?

Celina
Závislačka 4191 příspěvků 02.02.19 20:20

@Annacilda samozřejmě. Jen jsem podotkla, že tahle metoda moc nefunguje, ale to určitě víš sama.

Annacilda
Nováček 10 příspěvků 02.02.19 20:54

Zkouším to protože všude píšou ze pri ovu.
Je cipek špatně hmatatelný a je měkký..
No ale ja ho mam měkký a je dole … :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >