Délka menstruace po neúspěšném ivf (et)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Busy
Kecalka 118 příspěvků 02.01.18 13:10
Délka menstruace po et

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, jak dlouho vám trvala menstruace po neúspěšném ivf, konkrétně po et? Byla delší? Jiná?

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 02.01.18 13:24

@Busy ahoj, ja měla 14 dni, volala jsem do CAR a sestřička říkala, ze v pohodě. Ze je to jako sestinedeli. :roll:
Ale kdyby se mi prý nezdála intenzita mám přijet.

Busy
Kecalka 118 příspěvků 02.01.18 17:33

@HandulkaK děkuji za reakci, už mám 10 dní a táhne se jak smrad :zed: 2 dny klasika, pak velmi slabá 1 den a další dny jen na toaletním papíře. Je to mé třetí ivf, druhé neúspěšné, ale tohle je poprvé

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 02.01.18 17:48

@Busy ja čtyři dny klasika, ctyri dny spineni a pak jen na papíře, jak píšeš. Vydrž bude to OK.
:mavam:

Busy
Kecalka 118 příspěvků 02.01.18 21:28

@HandulkaK děkuju. Už aby se to srovnalo do normálu a šlo se do 4. ivf.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 03.01.18 01:28

@Busy to verim, nás bude cekat pate. Držím palce :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama