Děložní sliznice - problém?

Anonymní
6.10.20 16:51

Děložní sliznice - problém?

Ahoj holky,

prosím o radu, měla jsem teď nějaké gynekologické problémy, byla jsem na gynekologii, doktorka mi nic nezjistila, že by to mělo být snad ok nebo se mám znovu objednat. Jen u ultrazvuku opakovala, že mám vysokou děložní sliznici a něco o levém folikulu. Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit, co to znamená, a je vysoká sliznice v pořádku nebo ne? Děkuji. Omlouvám se, jestli můj dotaz přijde někomu stupidní, ale já se v tom vůbec neorientuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11497
6.10.20 17:12

Aneb proč se ptát doktora, když se můžu zeptat na emiminu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 17:16

@Lekninka91 Ano, jsem blbá, měla jsem se zeptat doktorky, ale já z ní byla tak vyklepaná, že jsem jen myslela na to, ať je to za mnou a bohužel jsem se nezeptala, proto se ptám tu. Tak si prosím připomínky nechte pro sebe, pokud nechcete poradit.

• Citovat
  • Nahlásit
7986
6.10.20 17:57

Před menstruaci je vysoká děložní sliznice normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4808
6.10.20 18:05

Vysoká děložní sliznice je bud před menstruaci nebo v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
6.10.20 19:29

Neboj, nic to neznamená. Jak odovulujes a blíží se ti menstruace tak ti ttaky roste delozni sliznice, aby se vajíčko mělo v případě oplodnění kam zahnizdit. Je to absolutně normální a v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 22:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky,prosím o radu, měla jsem teď nějaké gynekologické problémy, byla jsem na gynekologii, doktorka mi nic nezjistila, že by to mělo být snad ok nebo se mám znovu objednat. Jen u ultrazvuku opakovala, že mám vysokou děložní sliznici a něco o levém folikulu. Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit, co to znamená, a je vysoká sliznice v pořádku nebo ne? Děkuji. Omlouvám se, jestli můj dotaz přijde někomu stupidní, ale já se v tom vůbec neorientuji.

Jestli neresis tehotenstvi tak vysoka sliznice dobra neni, byla jsem kvuli tomu na hysteroskopii kde mi brali vzorek..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama