Den před ms a bt

Anonymní
21.2.20 08:19

Den pred ms a bt

Ahoj holky prosím o radu…už 4 dny jsem nemocná kašel rýmu.. zitra mam dostat ms a bt mam 37.2..vždy mi 1-2 dny před MS klesa..minule jsem byla ještě víc nemocná i teplotu jsem měla ale pred ms mi normalne klesla dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

277
21.2.20 08:57

Teplota může být z nachlazení, ale klidně i těhu. Počkej pár dní a testni, tohle je jen věštění z ničeho, které nemá smysl. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 09:10

Aha dekuji.. :kytka:..pockam jeste 2 dny a uvidim

• Nahlásit
  • Citovat
233
21.2.20 09:52

Mně před MS klesá - tedy v den, kdy mám dostat MS, ale když jsem nemocná, tak ji mám často pořád vysoko. Pokud po ránu byla BT nízko, tak i běžná tělesná byla v tu chvíli nízko (tj. nebyla zvýšená či horečková). Mohla vám během dne či po té, co jste vstala, vyskočit znovu zvýšená teplota či horečka. Tělo těžko by mělo v jeden moment 2 zásadně odlišné teploty v pochvě, konečníku a pod paží :-) Vždy tam je blízká shoda. Nestane se, taby třeba pod paží bylo 38 a dole bylo třeba 36,6.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 11:55

@PETRAKIM
Já minule kdyz jsem byla nemocná jsem měla tělesnou 37.1 a bt 36.8 a druhy den jsem dostala MS..
Ale teď mám telesnou normalni 36.5 ale bt 37.2

• Nahlásit
  • Citovat
233
21.2.20 12:36
@Anonymní píše:
@PETRAKIM
Já minule kdyz jsem byla nemocná jsem měla tělesnou 37.1 a bt 36.8 a druhy den jsem dostala MS..
Ale teď mám telesnou normalni 36.5 ale bt 37.2

No pokud to takto máte obráceně den před MS a běžně tu BT máte kleslou před MS, tak zkuste zítra těhotenský test. Já měla dle vyjádření za to, že máte BT i tělesnou pořád vysokou. Na graf jsem se tedy nedívala, až nyní a tam to je vidět. Jinak minulý cyklus jsem měla BT taky pořád vysokou o 3 dny déle než normálně, ale těhotenství to nebylo, test byl negativní. Možná dvě ovulace po sobě… což klidně mohlo být i u vás. Více budete vědět až po té, co dojde buď MS nebo bude pozitivní těhotenský test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 12:44

@PETRAKIM
Děkuji..pockam jeste 2 dny a jestly ms nedorazí tak zkusím tt

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.2.20 13:04

Jak to dopadlo?