Jak vypadá den mého líného muže

Anonymní
20.4.16 10:45

Deníček líného muže!

Mám manžela s kterým jsem 9let a skoro dvouletou dceru…náš vztah jde od deseti k pěti, hádky na denním pořádku(když dcera spí, před ní se snažíme nehádat),buzerace, šikana a ponorka..děsná! Nastíním Vám jak probíhá den za dnem s manželem a dcerou…bude to trošku dlouhé tak prosím o trpělivost.
V pondělí manžel vstane, udělá si kafe a jde do krámu pro pečivo. Já mezitím dám do pořádku sebe a dítě tj. ustrojíme se, čistéme zuby a další věci. Manžel přijde z krámu asi za hodinu, protože si dá pivko! ano na lačný žaludek! nasnídá se a jde si lehnout. Já se věnuji dceři a manžel spí! V poledne kdy já už mám dceru nakrmenou, utahanou a dávám jí spát se manžel zdvihne z postele a jdu vařit oběd pokud není z minulého dne. Manžel ke mě vleze do kuchyně a začne komandovat co to děláš a proč a já by jsem tam dal a proč ty nedáváš..Zhádáme se u toho jako psi takže nakonec manžel vyhraje jako obvykle a oběd uvaří sám s vítězným úsměvem tak přece jsem si prosadil svoji! Po tom co uvaří a nechá v kuchyni nepořádek jako prase se jdeme naobědvat a po obědě si jde manžel zase lehnout a na mě zůstane mytí nádobí! NE NEPOMÁHÁ TO TAM NECHAT A UMEJ SI TO SÁM! PROSTĚ TO MÝT NEBUDE I KDYBY TAM BYLA PLÍSEN! On si svoji práci udělal tak co by se staral.Tak manžel jde spát, já uklízím, věším prádlo prostě dělám než se dcera vzbudí aby jsem se jí mohla věnovat. Dcera vstává tatínek spinká dál! Jdeme si hrát a neustále slyšíme,,držte huby, tady se nedá spát,,!Načež manželovi odpovím, at' jde spát do ložnice, že kvůli němu se nebudeme uskromnovat! Ne nepujde a to raději vstane a přemístí se k televizi a v ruce ovladač aby měl vše pod kontrolou. Chrápe u televize! Odpoledne chodím s dcerou ven a někdy vyženu s dcerou manžela. Přijde večer a v televizi běží soudkyně Barbara což je pro tatínka čas si udělat večeři, zašpinit co se dá a jít se dívat na televizi! Já mezitím dávám najíst dceři, koupu jí, hraju si s ní, věnuji se jí a tatínek oči přišpejlený na televizí a mohlo by hořet a ani to s ním nehne. Nachystám dceru na spaní, připravím mlíčko a jdu ji uspat. Dcera mává tatí papá ale tatínkovi dávají televizní noviny, takže opět nevnímá a jenom mávne rukou Čau! Po uspání dcery jdu do kuchyně kde na mě čeká nádobí které umeju, vytřu podlahu a jdu uklízet hračky. Tatínek hajá a spinká! Po vyspinkání si jde udělat něco dobrého na zub a jde se koupat. Rozvalí se u televize a spokojeně čeká, až se mu budu věnovat! Tj postav si ho a jdu na tebe!!Jo bez předehry, líbání a mého uspokojení! Jak se udělá okamžitě vyskočí a jde se umýt, chytne ho chut' na něco dobrého takže jde do kuchyně a zpátky si lehnout před televizi! Pak usne a spí až do rána.
Uterý-naprosto stejný scénář ale večer dávají pomstu a lásku takže nemůže nic dělat!
Středa-naprosto stejný scénář ale večer ve 22hod.jde na brigádu a přijde v 5ráno čt-spí po,,noční,, až do oběda a neustále nás chodí buzerovat že nemůže spát, že děláme bordel, že nevíme co to je, když nemůže spát a jaký je chudák! Pak vstane, jde uvařit oběd a já dávám dceru spát a manžel po obědě jde spát také a já uklízím a pokračuje vše stejně jako jsem psala v pondělí ALE! Brigádu si přehodil na pátek protože ve čtvrtek dávají seriál POMSTA A LÁSKA!
Pá-stejný scénář jako jiné dny akorát má od 22hod.do 5hod. brigádu
So-stejný scénář jako ve čtvrtek-buzerace atd.
Neděle-naprosto stejný scénář jako jiné dny.!
Jednou za 14dní jezdím s dcerou na víkend k rodičům a když přijedeme, tak nás vítá kyselý ksicht, hora neumytého nádobí, bordel a smrad!
NE OPRAVDU DOMLUVA NEPOMÁHÁ A NA MOU PROSBU O POMOC NENÍ VYSLYŠENO NIC!
Jsem už zoufalá, mám deprese, pláču a nemám sílu už skoro dělat nic.Ale přestala jsem s manželem spát už to bude týden…poslední dva měsíce po mě pořád hrozně řval, vše co udělám nestojí za nic, pořád se tváří jako by jsem mu ubližovala jenom sedí nebo leží a kouká do blba nikam spolu nechodíme a to máme jednou za měsíc hlídání na víkend! Pomlouvá mě když má vztek, podráží mě, vše otočí proti mě aby on nebyl ten zlej! Ano i tohle mi řekl,,jo to víš že jo a já budu ten špatnej,,!Lže jako když tiskne, měl milenku ale bylo to v začátku tak jsem mu odpustila… a hlavně není na něho spolehnutí!
Já už opravdu nemůžu…je to jenom krize? Překonáme to? Malá ho miluje, já ho začínám nenávidět a cítím poslední dobou odpor, spraví se to nebo co mám vlastně pořád dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
915
20.4.16 10:50

Udělala bych pánovi papá, s někým, kdo kouká na „soudkyně Barbara“ bych nevydržela ani 3 minuty.

Jako tvoje chyba je že to zašlo tak daleko, teď ho těžko budeš měnit. Ale já bych tohle nevydržela ani náhodou. Samotné by mi bylo jistě lépe!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12278
20.4.16 10:51

Co na to říct? Doma bych ho nesnesla :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
20.4.16 10:53

Holka zlatá, co to máš doma za unikát :,( Když tohle čtu, tak jsem vděčná za to, jak skvělého manžela a tatínka našeho dítěte mám. Ne, tohle není jen krize, jak píšeš. Tvůj muž je sobecké a líné čuně. Kopla bych ho někam. Je mi líto, že sis vybrala takového burana :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1767
20.4.16 10:56

Zakladatelko, to jako vazne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78752
20.4.16 10:56

A proč jsi s někým, kdo chodí do práce jednou týdně, doma nic neudělá a ještě prudí? K čemu ho máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1285
20.4.16 10:57

Pan manžel nepracuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18582
20.4.16 10:57
@páájaa2 píše:
Udělala bych pánovi papá, sněkým, kdo kouká na „soudkyně Barbara“ bych nevydržela ani 3 minuty.Jako tvoje chyba je že to zašlo tak daleko, teď ho těžko budeš měnit. Ale já bych tohle nevydržela ani náhodou. Samotné by mi bylo jistě lépe!
:mrgreen: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4605
20.4.16 10:58

Včera jsem psala v jiné diskuzi, že bych za manželství zkoušela za každou cenu zachránit. Ale manželovi jako je ten tvůj bych už balila kufry dávno. Co to je proboha za diagnózu? Spavá nemoc v kombinaci s alkoholizmem a narcismem?
Věř, že bez takového člověka ti bude líp. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27357
20.4.16 10:59

A tak se chová 9 let nebo jak dlouho? Z čeho zijete když chodí na brigádu jednou za týden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
20.4.16 11:00

Než být s tímto sobcem, to bych byla s dítětem sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659

A když mu ho nepostavíš, tak nic nebude? Bych se ani nenamáhala :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8019

A tech sedm let pred porodem decka byl cistotny, ohleduplny a milujici pracant vyznavajici klasickou literaturu a dokumenty na CT2?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4660

Tyyyy brdoooo! Máš můj obdiv, že s ním ještě jsi! On jako skutečně nechodí do práce a kouká na telenovelu?? Už by měl sbalené kufry!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
20.4.16 11:01

Většinou mě zajímá úvodní příspěvek od zakladatelky, přečtu si pár prvních komentářu a odcházím, dál nečtu, nekomentuji ale tady musím. Přiznám se, ač patřím k milým, přátelským a přejícím lidem, tak tady tak nebudu působit.

Jak se ten člověk - „manžel“ choval prvních sedm let, že jsi si s ním pořídila dítě? Já jsem si pořídila dítě s přítelem po třech společných letech, budem spolu aktuálně osm let a podotýkám, že všech osm let je šťastných. Vůbec si nedokáži představit, co se u vás stalo a zajímalo by mě, jak se váš vztah vyvíjel od samého začátku.
Zkrátka to na mě působí tak, že jsi už na začátku musela přehlédnout nějaké varovné signály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat