Deníček?

843
12.9.05 10:39

Denníček?

Ahoj holky,
možno je to blbá otázka, ale ako sa zapojím do denníčka? :oops: :roll: :wink:
by som sa rada zapojiť medzi květňátka 2005 :D ďaaakujeeeeeem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

290
12.9.05 10:54

Ahojky,
jednoduše, na hlavní straně si dáš zobrazit celý článek - objeví se ti celý deníček i s komentáři, když chceš něco přidat, klikneš pod článkem na „přidat komentář“, nepiš radši odpovědi přímo pod konkrétní komentář, ztratilo by se to a holky by to přehlídly, takhle se to zobrazí na konci. Komentáře se čtou a přibývají odshora směrem dolů.
KEIKO + 2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
12.9.05 11:36

Zkusím Ti poradit ještě přehledněji:-). V levo klikneš na eMiminkovské deníčky Miminkovské (aspoň myslím, možná jsou holky v těhulkách:-)), najdeč si tam deníček Květňátek 2005, klikneš na „zobrazit celý článek“ a zobrazí se TI deníček. Potom už pokračuješ, jak psala Keiko… když chceš přispět komentářem, tak klikneš pod článkem na „přidat komentář“. Tak to je asi celý postup:-).
Hodně štěst při vkládání příspěvků!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
7.8.12 13:35

Zdravím :) pred pár dňami som posielala denníček a ešte nevyšiel tak som sa chcela spýtať, či vám neprišiel, a mám ho poslať znova, alebo ste ho neschválili. ďakujem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
7.8.12 13:41

Když ja pasala deníček tak byl vydán tak za 2-3 dny nejsříve to mus
schválit admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
7.8.12 13:50

Ja viem, lenže som ho posielala v piatok myslím, a to je už dosť dlho :( inokedy mi výjde vždy na druhý deň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
7.8.12 13:58
@Sebinah píše:
Ja viem, lenže som ho posielala v piatok myslím, a to je už dosť dlho :( inokedy mi výjde vždy na druhý deň.

aha ale stejně si myslím to ještě výjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11660
7.8.12 14:07

Já jsme zase už před časem posílala dotaz do poradny a pořád nic. Nejhorší je, že už mi odpověď asi bude k ničemu… :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11505
7.8.12 14:17

@Sebinah Zeptej se v sekci diskuse Dotazy pro adminy ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zrustice
7.8.12 15:08

Mě vyšel deníček až po týdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
1185
7.8.12 15:31
@zrustice píše:
Mě vyšel deníček až po týdnu.

Tak ok, počkám ešte :) ja niesom taká netrpezlivá, aby som sa tu vypytovala, písala som len z jedného prostého dovodu, myslela som si že som ho zabudla dať odoslať. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13427
7.8.12 15:43

@Sebinah Zdravím, vždy záleží na množství deníčků. Někdy se jich sejde více, proto trvá jejich vydání déle. Pokud není deníček schválen, uživatelku o tom informujeme.

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama