Depidmentační krém Ryor

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
292
10.10.21 11:20

Depidmentační krém Ryor

Ahoj,
máte prosím nekdo zkusenost s timto kremem? Ryor je perfektni znacka, recenze jsou take fajn, ale rada by jsem vedela primo od nekoho tady.
Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.10.21 12:14

@zuzka28 Ryor podle mě není přírodní kosmetika, i když to tvrdí. Používají naprosto standardní kosmetické chemikálie jako kterákoli jiná běžná nepřírodní kosmetika. Když jsem se dotazovala mailem, proč určité látky používají - že bych je v přírodní kosmetice nečekala, tak mi odepsali, že jde o povolené látky, tak proč by je nemohli používat :-)
Ryor podle mě perfektní značka není.

• Citovat
  • Nahlásit
292
11.10.21 04:55
@Anonymní píše:
@zuzka28 Ryor podle mě není přírodní kosmetika, i když to tvrdí. Používají naprosto standardní kosmetické chemikálie jako kterákoli jiná běžná nepřírodní kosmetika. Když jsem se dotazovala mailem, proč určité látky používají - že bych je v přírodní kosmetice nečekala, tak mi odepsali, že jde o povolené látky, tak proč by je nemohli používat :-)
Ryor podle mě perfektní značka není.

Aha, tak to jsem netusila :? Tim perfektni jsem myslela to, ze je funkcni. Mam dva druhy a vysledek = :potlesk: ani nemam chut to uz pouzit… dnes se clovek chemii moc neubrani, je skoro vsude, i v tech BIO, myslim si :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat