Deprese, pocit méněcennosti

Anonymní
20.8.20 15:04

Deprese, pocit méněcennosti

Zdravím, je mi 23 let a trpím depresemi. Je to se mnou, jak na houpačce. Už od 12 let jsem trpěla úzkostmi a poškozovala se (šikana, pocit méněcennosti). Od 14 let jsem měla přítele (nyní manžel). A vše se tak nějak uklidnilo vrátilo se to cca 2 roky zpět. 3 roky se snažíme o miminko, z toho jeden ZT před rokrm, chceme začátkem roku opět chodit do centra asistované reprodukce. Mám psychicky náročnou práci. Před 4mi měsíci jsem vysadila AD a nárazově beru Neurol. Opět se cítím na dně a nepotřebná. Několikrát denně mi hlavou běží myšlenka, že bych radši zemrela. Vím, že na světě jsou lidi, kteří jsou na tom o hodně hůře. Nevím jak dál… Opět AD? Prosím o radu. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
353
20.8.20 15:34

Teda radu nemám, ale díky bohu za moje starosti, toto je hrozný, mrzí mě, že máš takový problémy. Drž se. Nepomohl by ti psycholog - terapie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 15:45

@Nora4 netuším. Odjakživa jsem samotář a nedokáže se někomu otevřít. Držím vše v sobě.

• Citovat
  • Nahlásit
910
20.8.20 16:21
@Anonymní píše:
@Nora4 netuším. Odjakživa jsem samotář a nedokáže se někomu otevřít. Držím vše v sobě.

A co třeba někoho( kamarádku) na psaní? Aspoň se tak někomu svěřit a snažit se mluvit o problémech… někomu kdo tě nevidí, nezná jen bude naslouchat??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
20.8.20 17:20

Asi by sis měla dát do pořádku zdraví než otěhotníš. Ono mateřství je pořádný nápor na psychiku. Měla bys to řešit s lékaři a znovu nasadit AD, jestli ti pomáhají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
20.8.20 19:45

Ano přesně tak, musí být zdravá maminka, aby bylo spokojené miminko. V dnešní době má psychiatra každý druhý, není se za co stydět. Najdi si nějakého koníčka, choď hodně do přírody., hlavně ne jen do práce a domů. Máš manžela a tomu můžeš říct všecko. Hlavně to nedus v sobě. Neboj, to bude zase dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 20:46

Problém je, že jsem dost v prde** z toho, že nejde otěhotnět. Když jsem prodělávala ZT, tak přišla svagrova, že je těhotná, to mě dostalo na dno a od té doby se nemohu nějak odlepit. Zkusila jsem AD vysadit před 4 mi měsíci, zdálo se vše v pořádku, ale poslední dobou se to opět vraci. Začala jsem se věnovat cvičení a jíst zdravě.

• Citovat
  • Nahlásit
30
20.8.20 21:00

Vyhledejte odbornou pomoc, a na dítě se prozatím nezameřujte. Jen na určitý čas dokud se vše neurovná. Taky rada jezdím na kole je to relax…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
21.8.20 09:38

Některým lidem schází dostatek serotoninu v těle, protože si ho neumí vyrobit trávením potravy. Takže vyzkoušet doplňky stravy, které to suplují ten nedostatek serotoninu. Navíc - většina léků na depky tyto věci pro tvorbu serotoninu obsahuje. Tedy kromě uzemňovacích látek. Tím bych začal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.8.20 11:21

Deprese bohužel sama od sebe nezmizí. Zrovna teď koluje po internetu příběh ženy, které pomohli až elektrošoky. Mluví tmi o svém těhotenství https://www.sendire.cz/…elektrosoky/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3168
21.8.20 16:42
@jajika35 píše:
Deprese bohužel sama od sebe nezmizí. Zrovna teď koluje po internetu příběh ženy, které pomohli až elektrošoky. Mluví tmi o svém těhotenství https://www.sendire.cz/…elektrosoky/

Elektrošoky taky nejsou zázrak, měla jsem je 4-krát a více mi pomohly z toho jen jednou, jen letos jsem je měla 2-krát (zima, jaro). Jinak tu ženu, která tam o ECT mluví, znám, chodili jsme tam na ně v Bohnicích nějak ve stejnou dobu v tom roce 2016.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama