Deprese z návratu do práce

Anonymní
31.12.19 09:53

Deprese z návratu do práce

Po RD jsem nastoupila do nové práce, jsem tam na záskok za MD a zž skoro dva roky. Z toho jsem přes tři měsíce na neschpence kvůli úrazu v práci. Převážně jen komunikuju se zákazníky osobně nebo přes tel, objednávky atd… Občas jsme na dílně kontrolovala kvalitu výrobků, a tam se stal úraz. Nebudu to rozebírat. Je z toho prac. úraz ze 100% penězma. Ve čtvrtek bych se měla nechat uschopnit, vše už je skoro OK, ale čím dýl sem byla doma tím víc se mi nechce vracet. A dr říkala, že by mě měsíc klidně ještě doma nechala, dokud nemám vychozené rehabilitace, i když už jsem v podstatě OK. V práci jsem nejmaldší jak zkušenostmi, věkem tak titulem. Mám dojem, že jsme tam hadr s kterým každý zametá ale zkušenosti potřebuju. Vím, že mě tam ty hlavní pomlouvají, ale v mé přítomnoti se chovají jak best kamarádky. Jendou se mnou nebyli spokojeni a málem hrozil vyhazov, neustále naznačují, že se těší, až se tamta kolegyně vrátí po MD, ale nechtějí hledat někoho nového. Jinak práce mě baví. Je mi špatně od žaludky při představě, že už se tam od ledna vracím :( sem v pokušení si PN ještě nechat, ale kolegové už mě viděli, že už sem relativné OK a v práci převážně sedím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12913
31.12.19 09:57

Nech si napsat jeste PN a hledej novou praci. Tuto variantu si vubec nezminila, pritom je logicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3109
31.12.19 10:04

Tak si hledej neco jineho, ted je prace dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2697
31.12.19 10:07

PN bych si protáhla, důvod je pro mě i dokončení rekonvalescence a rehabilitace. Patří to k doléčení. A hodně intenzivně bych si hledala novou práci, kde bych taky sbírala zkušenosti, ale bez zbytečných nervů. Kdo Tě bude chtít pomlouvat, tak bude, ať už se vrátíš nebo zůstaneš na neschopence. Důvod se vždycky najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
31.12.19 10:12

Nech si PN a rehabilituj a pritom si hledej novou praci, to te nenapadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
31.12.19 10:15

Určitě bych si prodloužila PN a intenzivně si hledala jinou práci, stejně by tě to čekalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
31.12.19 10:21

Zůstala bych ještě doma a hledala něco jiného, jestli teda je možnost něčeho, co by mohlo být lepší (nevím, jak to máš třeba s dostupností práce kvůli dojíždění atd.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat