Test u pohovoru

177
25.12.19 23:24

Test u pohovoru

Ahoj holky,
jdu k druhému kolu na administrativní pozici u všeobecné zdravotní pojišťovny. Čeká mě test. Vůbec mi nebylo řečeno, co je jeho obsahem. Nemá některá zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3470
25.12.19 23:36
@PetyMimi píše:
Ahoj holky,
jdu k druhému kolu na administrativní pozici u všeobecné zdravotní pojišťovny. Čeká mě test. Vůbec mi nebylo řečeno, co je jeho obsahem. Nemá některá zkušenost?

Očekávala bych, že budou mj. testovat znalosti kolem zdravotního pojištění. Prostudovala bych si stránky VZP a zákon o zdravotním pojištění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21518
26.12.19 00:22
@PetyMimi píše:
Ahoj holky,

Nebude to psychologický test? Budeš jednat s klienty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
26.12.19 12:14

Neměla bych jednat s klienty ale je fakt, že se mě ptal, jestli bych zvládla nepříjemný dotaz. @Russet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21518
26.12.19 15:01
@PetyMimi píše:
Neměla bych jednat s klienty ale je fakt, že se mě ptal, jestli bych zvládla nepříjemný dotaz. @Russet

Tak každopádně bych nastudovala to, co je v tvém popisu práce a taky třeba něco o firmě :nevim: Na psychotesty se moc nepřipravíš, ale když jsi prošla prvním sítem, asi jsi zabodovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama