Problémová kolegyně

Anonymní
21.12.19 00:01

Problémová kolegyně

Zdravím.
Do práce k nám před nedávnem nastoupila nová kolegyně. Ze začatku jsem s ní vycházala dobře, dokonce se z nás stávaly kamarádky. Potom se ale kolegyně začala chovat drze a arogantně, začala na mě bezdůvodně slovně útočit. Bohužel naše nadřízena je „až moc hodná“ a situaci nijak neřeší. Dokonce jsem zvažovala i podání výpovědi, ačkoliv jsem v práci spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3860
21.12.19 00:15

Vystrč si růžky a dej kolegyni skvělou příležitost se napíchnout. Mlčením a snášením čehokoliv to nevyřešíš.
Akorát je divný, že je drzá a přitom tam přišla poslední. Nebude to něčí známá nebo příbuzná, když šéfová je tak „hodná“?
Jestli se šéfka nebojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 00:26

Šéfka je celkem splachovací, nerada řeši konflikty a chce si tam kolegyni udržet(sehnat dnes lidi na třísměnný, provoz není moc jednoduché) takže od vedoucí pomoc moc očekávat nemůžu. Já jsem se i ohradila, pokusila jsem se vymezit si nějakou hranici a nenechat si všechno líbit. Bohužel kolegyně je zároveň dobrá herečka a šla si stěžovat na mě k vedoucím, pokud vím tak tam před nimi i brečela a stěžovala si že ji šikanuji

• Nahlásit
  • Citovat
833
21.12.19 06:26

Holka, to by chtělo si nějak sednout ve třech, ty, ona a vedení. Přesně tohle jsem měla ve své první práci a holka hrála i psychické problémy a vymyslela si šikanu. A vedení ji to zralo, protože jsme pořád byly ty dospělé a nezalovaly na ni, zatímco ona pořád brečela v kanceláři šéfa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1183
21.12.19 14:54
@Anonymní píše:
Zdravím.
Do práce k nám před nedávnem nastoupila nová kolegyně. Ze začatku jsem s ní vycházala dobře, dokonce se z nás stávaly kamarádky. Potom se ale kolegyně začala chovat drze a arogantně, začala na mě bezdůvodně slovně útočit. Bohužel naše nadřízena je „až moc hodná“ a situaci nijak neřeší. Dokonce jsem zvažovala i podání výpovědi, ačkoliv jsem v práci spokojená

Vyridit si to s ni hned, jinak budes v prd** :nevim: Presne tak „uzasnou“ kolegyni sem mela ja, odesla sem z prace, ktera pro mne byla da se rict mym snem. Sla jinam a po tak dlouhe dobe se citila v praci krasne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 15:31
@shadowbabe píše:
Vyridit si to s ni hned, jinak budes v prd** :nevim: Presne tak „uzasnou“ kolegyni sem mela ja, odesla sem z prace, ktera pro mne byla da se rict mym snem. Sla jinam a po tak dlouhe dobe se citila v praci krasne :kytka:

Předně. Vše si hned vyřídit. Já pořád mlčela a říkala jsem si, že se nebudu hádat, že jí to přejde. Jenže to je ještě horší. Dnes z toho nespím a jsem z toho na prášky. Ona mě všude pomlouvá,…
Výsledek? Raději jsem podala výpověď a odcházím z práce, kterou mám jinak ráda.

Prosím anonym, kolekové o mé výpovědi ještě neví.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama