Výše výplaty

Anonymní
25.12.19 15:32

Výše výplaty

Ahoj, pracuji ve 4* hotelu jako recepční. Domluvím se dobře německy, anglicky, částečně italsky a rusky. Mám dcerku necelé 4 roky a pracuji většinou do 15.30,někdy déle, o víkendu cca do 18.h. Mám 20.000 hrubého plus daněné odměny, které jsou závislé na prodeji klientům. Přijde mi to v dnešní době dost málo za takovou práci, která je docela náročná, jenže mi relativně vyhovuje ta pracovní doba kvůli malé dcerce. A to jsem si už řekla o zvýšení, nástupní plat byl ještě nižší. Našla bych si lepší práci, ale nevím, jak bychom zvládali vyzvedávání malé, kdybych měla klasické 12h směny. Jaké vám přijde takové ohodnocení? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4248
25.12.19 15:38

Jako čtyřjazyková zaměstnankyně je to málo. To by si mohla mít v Lídlu jako u kasy-jestli nelžou. Ale, kdoví jestli je to pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
387
25.12.19 15:39

Ohodnocení je teda dost mizerné. Řekla bych si o zvednutí platu, nebo bych si našla jinou práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70064
25.12.19 15:42
@Božislava píše:
Jako čtyřjazyková zaměstnankyně je to málo. To by si mohla mít v Lídlu jako u kasy-jestli nelžou. Ale, kdoví jestli je to pravda.

Je, ale pochybuju, ze by v nem zvladla vyzvedavat dítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
25.12.19 15:42
@Božislava píše:

To sice ano, ale myslím, že práce recepční je lepší, než si kur.it záda přetahováním metráků zboží přes kasu… 8)
To by taky mohla jít někam do kovovýroby za stejný plat… :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 15:43
@Božislava píše:

No, upřímně jsem o tom Lídlu už i uvažovala. Ráda pracuji s lidmi, a když už do té práce chodím, tak bych chtěla, aby to bylo někde vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
4248
25.12.19 15:45
@bse.pedro píše:
To sice ano, ale myslím, že práce recepční je lepší, než si kur.it záda přetahováním metráků zboží přes kasu… 8)
To by taky mohla jít někam do kovovýroby za stejný plat… :nevim: 8)

Na to tam mají skladníka. Ony opravdu jen sedí u kasy a doplňovačky doplňují do regálu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
25.12.19 15:45
@Anonymní píše:
No, upřímně jsem o tom Lídlu už i uvažovala. Ráda pracuji s lidmi, a když už do té práce chodím, tak bych chtěla, aby to bylo někde vidět.

A on do vašeho hotelu nikdo nechodí??? Nebo se snad jedná o psí hotel??? :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
25.12.19 15:47
@Božislava píše:
Na to tam mají skladníka. Ony opravdu jen sedí u kasy a doplňovačky doplňují do regálu.

Jo, jasně, a třeba balíky s vodama mají křidýlka a přes scaner u kasy přeletí samy… :roll: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
25.12.19 15:48

Príde mi to málo na dnešnú dobu.. Tie jazyky v práci aktívne využívas? Ak áno, makáš fakt za almužnu :,(
Ale taky je otázka, kde sa ten hotel nachádza, atď.. Ono to uplatnenie bude pak rôzne i po regiónoch a v závislosti na „solventnosti“ klientely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4248
@bse.pedro píše:
Jo, jasně, a třeba balíky s vodama mají křidýlka a přes scaner u kasy přeletí samy… :roll: 8)

Ty jsi vůl. Vytáhnou jednu flašku a pak to vynasobí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@bse.pedro píše:
A on do vašeho hotelu nikdo nechodí??? Nebo se snad jedná o psí hotel??? :nevim: 8)

Psí hotel to opravdu není. :mrgreen: Je to veliký hotel a většinou máme hodně plno, takže se člověk nezastaví.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.12.19 15:51
@Pvln34 píše:
Príde mi to málo na dnešnú dobu.. Tie jazyky v práci aktívne využívas? Ak áno, makáš fakt za almužnu :,(
Ale taky je otázka, kde sa ten hotel nachádza, atď.. Ono to uplatnenie bude pak rôzne i po regiónoch a v závislosti na „solventnosti“ klientely.

Jazyky využívám. Máme německou, českou a částečně ruskou klientelu. V našem regionu jsou platy obecně trošku nižší než jinde, ale stejně mi to přijde extrémně málo.

• Nahlásit
  • Citovat
32237
25.12.19 15:51

Se 4 jazyky jdi do obchodu. Prodej, nakup pro nejakou nadnarodni firmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4248
25.12.19 15:52
@jkra píše:
Se 4 jazyky jdi do obchodu. Prodej, nakup pro nejakou nadnarodni firmu.

Tak zrovna Lídl je nadnarodní. Nemusí skončit u kasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama