Deprese ze vztahu?

Anonymní
23.12.21 23:55

Deprese ze vztahu? - nevím co .

Ahojte…
Těžko se to píše ale nevím komu se svěřit. S partnerem máme dvouletou holčičku. Přítel pracuje od rána až do pěti hodin. V Sobotu si dělá své věci taky cca do 5 hodin mimo dům. V Neděli mám 4 hodiny pro sebe a svůj koníček. Jinak jsem furt s malou. Platím jídlo + internet a svého koníčka. a přítel platí hypo a inkaso.. když nevyjdu, musím mu říct o peníze a dost mě to ničí. Malá se nám stala vicemene náhodou. Abych vysvětlila… Snažili jsme s do dítě ale skrz jeho koníčky a zájmy úplně někde jinde, jsem řekla že s ním děti nechci. (2 roky snažení) nakonec z poslední možné možnosti jsem otěhotněla.. nechala jsem si ji. Měla jsem v těhotenství zdravotní problémy, které mě málem stáli život. Přítel měl vždy postavené hodnoty trochu jinak než ja.. ale tento rok jakoby mi to došlo.. jakoby mi spadly brýle… Nezajímá se o mě, jak se mám a podobně. Nikam spolu nechodíme O malého se stará dobře, když je teda doma. Ale o mě nejeví nějaký zájem. Na narozeniny i vánoce mi nikdy nic nekoupi… Nevím proč s ním semntka dlouho.. tento rok víc než dřív o tom přemýšlím.. Mám hlavně strach z financí, protože bych se musela vzdát hodně věcí.. ikdyz nadruhou stranu, možná bych na tom finančně byla stejně… Jen nechci obtěžovat naše. K tomu jsem přišla na to že mi ve spoustě věcech lže… Jsou to jenom maličkosti.. spíš aby se vyhl mehmu vyptávání. (Nikoho nemá, na to čas prostě nemá.) Kromě toho řekl třeba že mi na vánoce dal peníze, ať si něco koupím a přitom já mám nervy že jsem bez peněz (kupuju dárky že svojeho).. poslední dobou semi přidali pocity smutku.. už ani nechodím pořádně ven.. začínám být velice citlivá a už jsem měla takový impuls, že jsem byla úplně mimo a jen sem chtěla řvát.. malej zlobí a jssm na vše sama. Mám jít v září do prace. Ale malý ještě neumíte na nočník. Připadám si tlusza ale pořád jenom jím.. a kila lezou navrch. Každý den to samé a každý den není jiny.. jsem proad unavená.. nechala jsem si napsat papíry od doktora k psychologovi.. ale tak přemýšlím jestli to vše nedělá ten vztah.. myslela jsem si původně že nedávám mateřství.. je možné, že ty moje stavy způsobuje tohle vše? Zažil to někdo? Jsem z toho zoufalá, protože jsem vždy byla silný člověk a plný energie a smíchu.. ale najednou jakoby vše došlo..

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
344
24.12.21 01:26

To jsi na tom hodne spatne, kdyz ani nevis, jestli teda mas dceru nebo syna :roll:

@Anonymní píše:
Ahojte…
Těžko se to píše ale nevím komu se svěřit. S partnerem máme dvouletou holčičku. Přítel pracuje od rána až do pěti hodin. V Sobotu si dělá své věci taky cca do 5 hodin mimo dům. V Neděli mám 4 hodiny pro sebe a svůj koníček. Jinak jsem furt s malou. Platím jídlo + internet a svého koníčka. a přítel platí hypo a inkaso.. když nevyjdu, musím mu říct o peníze a dost mě to ničí. Malá se nám stala vicemene náhodou. Abych vysvětlila… Snažili jsme s do dítě ale skrz jeho koníčky a zájmy úplně někde jinde, jsem řekla že s ním děti nechci. (2 roky snažení) nakonec z poslední možné možnosti jsem otěhotněla.. nechala jsem si ji. Měla jsem v těhotenství zdravotní problémy, které mě málem stáli život. Přítel měl vždy postavené hodnoty trochu jinak než ja.. ale tento rok jakoby mi to došlo.. jakoby mi spadly brýle… Nezajímá se o mě, jak se mám a podobně. Nikam spolu nechodíme O malého se stará dobře, když je teda doma. Ale o mě nejeví nějaký zájem. Na narozeniny i vánoce mi nikdy nic nekoupi… Nevím proč s ním semntka dlouho.. tento rok víc než dřív o tom přemýšlím.. Mám hlavně strach z financí, protože bych se musela vzdát hodně věcí.. ikdyz nadruhou stranu, možná bych na tom finančně byla stejně… Jen nechci obtěžovat naše. K tomu jsem přišla na to že mi ve spoustě věcech lže… Jsou to jenom maličkosti.. spíš aby se vyhl mehmu vyptávání. (Nikoho nemá, na to čas prostě nemá.) Kromě toho řekl třeba že mi na vánoce dal peníze, ať si něco koupím a přitom já mám nervy že jsem bez peněz (kupuju dárky že svojeho).. poslední dobou semi přidali pocity smutku.. už ani nechodím pořádně ven.. začínám být velice citlivá a už jsem měla takový impuls, že jsem byla úplně mimo a jen sem chtěla řvát.. malej zlobí a jssm na vše sama. Mám jít v září do prace. Ale malý ještě neumíte na nočník. Připadám si tlusza ale pořád jenom jím.. a kila lezou navrch. Každý den to samé a každý den není jiny.. jsem proad unavená.. nechala jsem si napsat papíry od doktora k psychologovi.. ale tak přemýšlím jestli to vše nedělá ten vztah.. myslela jsem si původně že nedávám mateřství.. je možné, že ty moje stavy způsobuje tohle vše? Zažil to někdo? Jsem z toho zoufalá, protože jsem vždy byla silný člověk a plný energie a smíchu.. ale najednou jakoby vše došlo..
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3871
24.12.21 06:25

@olinek to asi není podstatné. Zakladatelko, potřebuješ impulz z venčí ke změně. Psycholog je určitě správná volba. Utridiš si myšlenky a budeš vědět, jak dál. Půjde to. Jen nebuď pasivní a zbytečně se v tom neplacej a jednej.
Ke tvému partnerovi se nebudu vyjadřovat. To víš asi sama, že takhle zdravý vztah nevypadá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
237
24.12.21 07:14

Jednoznacne psycholog. Pokud nemas rada sebe sama tak ti kazdy vztah bude pripadat na houby. I pro tveho partnera je to pak tezke s nekym takovym zit a fungovat. Pockej, co ti rekne psycholozka a od toho se odrazis. Hlavne neposlouchej rady z eMimina, ze mas partnera poslat k sipku a podobne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4784
24.12.21 07:28
@Martina84 píše:
@olinek to asi není podstatné.

podstatne to je. Jestli nerozezna holcicku od kluka, tak to uz bude spis demence nez deprese

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
24.12.21 08:36

Psycholog. Jednoznačně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4535
24.12.21 09:00

Běžte od sebe, určitě jsi mladá a bude ti líp. Je to už hodně narušen vztah a tebe to trápí, ztrácís sebevedomi… Jo, a až půjdeš do práce, bude to jen a jen lepší. A nejez tolik, spíš se o sebe starej :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41
24.12.21 10:49

@Fukitol autokorekce ti asi nic neříká

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Floralys
26.12.21 16:01

Já myslím, že spíš než psychologa, bys potřebovala vyhrát ve sportce. Nějak z toho čtení mám pocit, že hlavní problém v tvé hlavě jsou finance. :think:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová