Desková hra pro 6letého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mumisek79
Extra třída :D 12064 příspěvků 12.12.16 15:16
Deskova hra pro 6leteho

Ahoj všem, doporucite zábavnou hru pro 6leteho? Má rad starwars a moře Z her co má ho baví Dobble. Na trhu je toho hodne, tak nevím. Ocenim vaše zkušenosti. Dekuji a hezké odpoledne

Reakce:
Leny5
Kecalka 180 příspěvků 12.12.16 15:20
Leny5
Kecalka 180 příspěvků 12.12.16 15:20

Děti od kolegyně hrají ještě tuhle hru https://www.planetaher.cz/…bongo-junior a moc je baví.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33560 příspěvků 12.12.16 15:23

Šestiletého baví Labyrinth, ubongo junior, dobble, cink junior

mumisek79
Extra třída :D 12064 příspěvků 12.12.16 15:42

@lucenka myslíš Labyrint Junior?

katsha
Kelišová 5791 příspěvků 12.12.16 15:46

Šestiletá dcera ráda hraje Kuřecí olympiáda, Labyrinth junior, Želví závody, Tik tak bum junior, letos dostane Osadníci z Katanu junior. Nebo jsou fajn smart hlavolamy od Mindok. ;)

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33560 příspěvků 12.12.16 15:49
@mumisek79 píše:
@lucenka myslíš Labyrint Junior?

my máme ještě po mně klasickou verzi, nekoukala jsem jaký jsou rozdíly proti junior verzi (asi míň kartiček)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31683 příspěvků 12.12.16 16:06

Já mám pro 6 letého připravené k vánocům ubongo junior a česko junior :)

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 12.12.16 16:20

U nás jedou nejvíc Želví závody, hry od Lucie Ernestové (ty jsou perfektní), máme hromadu pexes (hrajeme denně), a Mindok smart hry. Dále hrajeme Carcassone, společenské hry od Lega..

mumisek79
Extra třída :D 12064 příspěvků 12.12.16 17:29

Moooc vam všem dekuji, uz se těším až ulozim…

alifie
Extra třída :D 12948 příspěvků 14.12.16 12:12
@mumisek79 píše:
Ahoj všem, doporucite zábavnou hru pro 6leteho? Má rad starwars a moře Z her co má ho baví Dobble. Na trhu je toho hodne, tak nevím. Ocenim vaše zkušenosti. Dekuji a hezké odpoledne

Šestileťáka bavily Želví závody, Děti z Carcassone, Rio Mare, Dobble, Kvarteto, válka (obyčejné karty), Osadníci z Katanu (ale s upravenými pravidly - zakázali jsme piráta), Monopoly Junior.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >