(deskové) hry 2 roky +

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
482
26.10.21 20:36

(deskové) hry 2 roky +

Ráda bych si tu přečetla zkušenosti případně tipy. Dnes jsem narazila na výrobce Haba, zaujal mě ovocný sad, případně těch her od dvou let má více. Hry nejsou nejlevnější, tak bych ráda začala nějakou spíše jednou, doporučite? Řekla bych, že od tří let mají tyto hry větší smysl, ale určitě to ráda zkusím, a klidne i jiné tipy. Dceru společné aktivity baví, co jí zatím nebaví je puzzle, pexeso…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27050
26.10.21 20:40

Děti bavila v tomto věku krtkova zahrádka, moje první hra s krtkem, stosovaci hry, chytání rybiček, padající opičky, ale teda i to pexeso. Puzzle jen starší dítě.
Ale obě děti mám v tomto oproti vrstevníkům dost napřed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
26.10.21 20:46

Ovocny sad je super hra (mam ji alw vyrobenou, ten princip je tak jednoduchy, ze je to na me strasne penez, samozrejme se plati napad a i super drevene provedeni, ale za 600 radsi koupim hru, kterou budeme hrat dyl nez 6 mesicu) Pak hrajeme Priserky ze skrine, Moje prvni hra s krtkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17108
26.10.21 20:49

Připíchnu se. O sadu taky uvažuju. A ještě jsem četla, že je fajn Zajíček v své jamce…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11982
26.10.21 20:53

Dvouleté bavilo Myško utíkej (takové úplně jednoduché člověče nezlob se, myšky utíkají podle barev a je to za tři minuty odehrané), z pexes je bavilo Memino protiklady (kartičky jsou pevné a velké, a hledáš třeba zavřený kufr a otevřený kufr, léto a zimu atd.), a potom jsme hráli tohle Bingo s Krtkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27050
26.10.21 21:09

@misuled Jo, příšerky jsou fajn. Ale tak od tří let a dítě musí bavit pexeso princip. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
27.10.21 00:52

@Svistice syn je hraje asi od dvou let, nechape samozrejme Chvostozubku, jen ten princip pexesa. Po mne to nema, pexeso nesnasim, jsem v nem uplne neschopna, ale ty priserky mi neprijdou jako tak sileny utrpeni jako ten milion rozlozenych karticek u pexesa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1068
27.10.21 07:14

Hráli jsme moje první hra s krtkem. Nejdřív velký úspěch, ale po jednom, dvou měsících se to omrzelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
27.10.21 08:34

@Santa Juana u nas to s nami hraji nekdy i 6leti, ale mne prijde, ze princip vsech her pro malicke deti je tak jednoduchy, ze se to rychle omrzi. Kupuju na bazaru. Krtku zrovna je tam hodne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat