Despotický partner

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.19 21:01

Despotický partner

Ahoj, asi trochu nemilé téma.. chtěla bych si soukromě napsat se ženou, která žije s despotickým mužem. Nestojím o názory těch, co takového nemají, děkuji za pochopení.
Pokud se některá nestydíte, napište mi sem.. napíšu soukromou zprávu. Díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7790
20.11.19 21:04

Pro všechny ženy: nežijte s despoty, manipulanty, násilníky! Jsme ve svobodné zemi, kde vám ženicha nevybírají rodiče, buďte rády za naše poměry, kdy můžeme žít dobrovolně s někým, kdo nám opětuje lásku. Konec hlášení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 21:07

@Kfětoslava
Díky za radu.. Přesně tohohle jsem se chtěla vyvarovat. Všechno tohle vím, ale zase chápu, že Vam to nedalo :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
7790
20.11.19 21:10
@Anonymní píše:
@Kfětoslava
Díky za radu.. Přesně tohohle jsem se chtěla vyvarovat. Všechno tohle vím, ale zase chápu, že Vam to nedalo :wink:

Já ti neradím, to bych si nedovolila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25877
20.11.19 21:57
@Kfětoslava píše:
Já ti neradím, to bych si nedovolila.
…ale radíš a přesně tohle psala zakladatelka hned v úvodu, že nechce
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
20.11.19 22:01

Klidně napiš, nějaké zkušenosti mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25877
20.11.19 22:02
@Anonymní píše:
Ahoj, asi trochu nemilé téma.. chtěla bych si soukromě napsat se ženou, která žije s despotickým mužem. Nestojím o názory těch, co takového nemají, děkuji za pochopení.
Pokud se některá nestydíte, napište mi sem.. napíšu soukromou zprávu. Díky :kytka:

Despota je můj bratranec k ženám, s mojí kamarádkou-bývalou spolužačkou měl vztah a choval se k ní otřesně, to samé údajně i k jiným bývalým partnerkám, k jiným lidem včetně rodinných příslušníků se chová většinou nadřazeně, nemá mnoho přátel a každá žena od něj naštěstí odešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6854
20.11.19 22:16
@Klopotkova píše:
Despota je můj bratranec k ženám, s mojí kamarádkou-bývalou spolužačkou měl vztah a choval se k ní otřesně, to samé údajně i k jiným bývalým partnerkám, k jiným lidem včetně rodinných příslušníků se chová většinou nadřazeně, nemá mnoho přátel a každá žena od něj naštěstí odešla.

A co na to lidi v rodine, jestli muzu byt zvedava? Ma tam nejakou podporu nebo vzor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hegy
20.11.19 22:20
@Kfětoslava píše:
Pro všechny ženy: nežijte s despoty, manipulanty, násilníky! Jsme ve svobodné zemi, kde vám ženicha nevybírají rodiče, buďte rády za naše poměry, kdy můžeme žít dobrovolně s někým, kdo nám opětuje lásku. Konec hlášení.

Pod to se podepisuji…a taky neradím…každý sveho stesti…blabla…

• Citovat
  • Nahlásit
1
20.11.19 22:21

Ahoj, napiš mně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
20.11.19 22:37

Klidně napis, mám za sebou 3 roky, ale opravdu výživný. Skončilo to mými 45 kily, vyrazkou přes cele břicho a stehna (z nervů) a fackou na Stedry den :palec: Odchazela jsem 2 roky, kdo nezazil nepochopí.

Nikdo mi nevěřil ze ten věcně milý a usměvavý člověk je za zavřenými dveřmi psychický tyran

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2770
20.11.19 22:52

Ahojky, nemam partnera, mam takoveho otce, typy jako je on sem separovala ackoliv me to stalo mnoho sil a lasky, takze klidne napis.Muzu ti vylicit dusledky takoveho vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
21.11.19 17:19

Ahoj, první vlna už asi vyšuměla. Nevím, kam chceš směřovat nějaký dotaz, ale neboj se napsat, žiju s takovým mužem už skoro 10 let a jsem šťastná. Může to i fungovat, přestáli jsme spoustu situací, co běžně páry nepřestojí. Záleží hodně na člověku, ale myslím, že je jen potřeba umět s tím pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25877
21.11.19 17:26
@Kubula.K píše:
A co na to lidi v rodine, jestli muzu byt zvedava? Ma tam nejakou podporu nebo vzor?

Berou ho takového, jaký je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6854
21.11.19 17:58
@Katy488 píše:
Ahoj, první vlna už asi vyšuměla. Nevím, kam chceš směřovat nějaký dotaz, ale neboj se napsat, žiju s takovým mužem už skoro 10 let a jsem šťastná. Může to i fungovat, přestáli jsme spoustu situací, co běžně páry nepřestojí. Záleží hodně na člověku, ale myslím, že je jen potřeba umět s tím pracovat.

A jak to funguje? Jsi extremne submisivni a vyhovuje ti to, nebo ses prizpusobila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat