Děti a pohádky

15
10.3.17 11:20

Děti a pohádky

Dobrý den.
Mé jméno je Sabina Hrubešová a v současné době dokončuji bakalářské studium v oboru Učitelství pro MŠ. V rámci tohoto ukončování bych vás, respondenty, chtěla vyzvat k vyplnění dotazníku, týkajícího se oblíbenosti pohádek u dětí. Dotazník je určen pro rodiče, sourozence, pedagogy, chůvy, pečovatelky a vlastně kohokoliv, kdo má s dítětem bližší zkušenosti. Výsledky šetření hodlám využít do své bakalářské práce, ale také budou k vidění zde. Předem děkuji za čas strávený nad tímto dotazníkem.

SBĚR DAT DOČASNĚ POZASTAVEN, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. :)

Příspěvek upraven 10.03.17 v 12:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
10.3.17 11:23

A kde ten dotaznik vezmu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
10.3.17 11:24

@Kriss Tina Pardon - moje chyba. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26853
10.3.17 11:33

@Babbsi vyplnuju a hned jsem narazila na problém. Kam patří večerníčky a krátké animaky pro nejmenší děti? Ano, svým způsobem jsou to moderní pohádky, ale radit do stejné kategorie Supermana a Chaloupku na vršku je prostě zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24224
10.3.17 11:42

@Babbsi Chtěla jsem to vypnit, ale pro mně, jakožto matku věkově odlišných dětí s odlišnými preferencemi jsem zkončila někde u druhé otázky. Leda vyplňovat za každé dítě zvlášť. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
11791
10.3.17 11:47

Taky jsem zkousela, ale opravdu to jde ztuha. Zvlast, kdyz u nekterych otazek jsem se fakt nemohla rozhodnout, co deti preferuji, u nas casto 50:50… (ceske nebo zahranicni a tak).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
10.3.17 11:48

Me tam chybi moznost zaskrtnout vic odpovedi najednou, treba u tech pohadek co preferuje, ma jich oblibenych vic ne jenom o certech, robotech a podobne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4636
10.3.17 11:50

Nakonec jsem dotazník neodeslala, mám holku i kluka, nedá se to do tvého dotazníku zkloubit. Chtělo by zapracovat na změně ( možnost zvolit více odpovědí, zaměření na obě děti zvlášť)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
10.3.17 11:52

@Billi Děkuji za poznámku, problém vyřešen, otázka aktualizována O:)

@Svistice Jestliže jsou preference dvou a více dětí příliš rozdílné, tak budu ráda, když se dotazník vyplní alespoň za jedno dítě, což do úvodu napíši, děkuji za zpětnou vazbu :)

@Hobitka Je pravda, že některé děti nemají to rozdělení výrazné, takže pro pozorovatele je složité určit, ke které kategorii více tíhne, otázku aktualizuji a přidám i možnost „nerozhoduje“, děkuji za zpětnou vazbu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
10.3.17 11:57

Přidávám se ke kritice. Získáš jen haldu nesmyslných odpovědí, které ti nic neřeknou, docela by mě zajímalo, který vedoucí práce tento dotazník pustil :think:
U některých otázek je třeba doplnit volbu o možnost „nevím, nedovedu posoudit“, u některých otázek zvolit buď systém řazení od nejoblíbenějšího k nejméně oblíbeným (bylo by nejpřesnější) nebo alespoň dát možnost zaškrtnout více odpovědí, jinak se ti může stát, že např. u otázky 7 nikdo nedá „svět zvířat“, takže bude poslední, ale ve skutečnosti je to hned druhá nejoblíbenější volba u všech…
Otázka „co dítě upřednostňuje“ ti řekne co? Může upřednostňovat čtenou pohádku, ale sedět 10h denně před TV a čtení se dočká jednou za rok, měla bys tam mít dotaz na četnost a pak případně na odhadovanou oblíbenost, ale dotaz „co dítě upřednostňuje“ třeba u dvouletých dětí? :think:
Fakt hodně nedotažené a nedovedu vyplnit :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23993
10.3.17 12:16

KOukám, že dotazník akorát upravuješ. Tak až to doděláš, tak sem prosím napiš - tak přes upozornění zjistím, že už to zase běhá a ráda vyplním ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.4.17 09:18

https://www.youtube.com/watch?… moje nej pohadka je stejne tato

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu