Děti narozené v létě 2009

duuupka
24.1.10 14:54

Děti narozené v létě 2009

Tak jsem dlouho zvažovala, jestli tohle téma založit. Ale všimla jsem si, že spousta maminek jen do některých diskuzí nakukuje, ale nepíše. Tak možná proto, že si myslí, že nezapadnou. A to je škoda.
Tak snad napíšete tady. ;)
Jinak já mám syna Matýska. A teď mu bylo 7 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1001
24.1.10 15:03

Tak se pridavam, taky mame Matyska, trosku mladsi, skoro 6 mesicu, taky narozeny v léte:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51137
24.1.10 15:05

Ahojky, tak já se taky přidávám, sice jsem v Srpnu 2009, ale můžu být i tady, že?
Tak že máme holčičku narozenou v srpnu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
24.1.10 15:07

katy vzdyt srpen je leeeeeeeeeeto:-) kez uz by bylo jaro…ta zima je desna, nekonecna, unavna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
24.1.10 15:10

cauky pripojuji se k letnim - dcerka Nelinka - bude ji 2.2. 6.mesicu, taky se tesim na jaro, ale straaaaaasne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
24.1.10 15:12

heli tak vase Nelinka je o den starsni nez nas Matysek…uz mate zoubky?? jen tak me to napadlo, kamardka stejne stara uz maji..my nastesti ne, kojime, tak si rikam, jake to bude se zubem…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
24.1.10 15:16

Dupko, jsi ani neřekla že chystáš diskuzi vhodnou proto aby vydržela :lol: Se přidám, 28. červenec :) Davídek je náš malej chechtací pytlík, lenoch a bež žubů :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51137
24.1.10 15:17

Evulko, já to myslela že sice jsem v Srpnu, jako že tam diskutuji. :mrgreen: Tak jsem to myslela že jsem jako tam, ale že klidně můžu být i tady. :lol:
Jinak koukám, že vy jste taky v Srpnu, má máme srpen zamčenej, ale kdyby jsi chtěla, tak se klidně můžeš přidat, stačí napsat správci diskuze a ona tě tam pustí. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
duuupka
24.1.10 15:21

Jé tak to je fajn, že jsem to nezakládala zbytečně.
Máš Matýsek má už zoubky dva a vylezly mu pár dní po 6 měsících. Pořád kojím a kousnul mně tak 2×. On teď zkouší, co všechno s nima dovede. Takže je okousané už všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
duuupka
24.1.10 15:25

hanule já to založila proto, že spousta maminek se už jinde nepřidává, protože se prostě nechytne.

• Nahlásit
  • Citovat
1001
24.1.10 15:27

Duuupka taky zatim jen kojim, ten jsem zjistila, ze nas bobek ma uz 8 kg, ty jop to je vaha…chystam se ze mu tak za 14 dnu dam mrkev..ted ho ucim pit z flasky aspon vodu a vecer caj, ale povurka to vubec nechce, neumi z toho pit, voda je vsude, nepolyka a plive ven:-) vse je mokre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
duuupka
24.1.10 15:34

eevulka je tak já to myslela, že nedávám UM, jinak teda už zeleninku, ovoce a teď už i masíčko dávám. Ale teda čaj taky zatím nic moc. Někdy cucne víc někdy míň, ale o pití nemůže být řeč. To kojení mu asi stačí.
A váhu máte pěknou. Taky mi po kojení takhle přibíral. Pak jsem začala ty příkrmy a skoro tři týdny nic nepřibral. Takže má teď 8,7kg

• Nahlásit
  • Citovat
51137
24.1.10 15:35

No tak my zuby ještě nemáme, taky už nekojíme, teda má moje mlíčko, ale prso už fakt nechce, s kojením jsem bojovala snad tři měsíce a před vánoci jsem to zvdala a začala jí dávat láhev, strašně se mi ulevilo a malá určitě taky, protože teď se v klidu nají a je spokojená. :wink:
Mrkvičku jsme začali dávat týden zpět, a to proto, že v polovině unora máme jet se starší dcerou do lázní a Eliška pojede s námi, budeme tam 6 týdnů a fakt si nedovedu představit tam začínat s příkrmy, tak že už jsem začali teď. Ale jelikož ELiška mlíčku moc nedá, tak nám to i dr. už doporučila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2094
24.1.10 15:38

Ahoj maminy, můžu se taky přidat? Malej je narozenej v srpnu, což je ještě léto… a mimochodem jsem v diskuzi srpen s Katy2 :wink: :wink:
až mě malej nechá napíšu o nás víc, teď se mu něco nelíbí tak musím vyzkoumat co ho to asi zrovna trápí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
24.1.10 15:40

No ja jsem holky zvedava jak to s prikrmem bude a jak bude bastit a jak traveni atd, prvni mesice jsme trpeli na koliky, pak jak byl vetsi tak uz to bylo OK, tak jsem zvedava jak to bude, kdyz pridame prikrm…:-) s tema detma je to stejne prča, kazdy den je jiny, porad neco noveho…jeden den spi tak, pak zase jinak, na nic se nemuzu pevne upnout ze tak bude:-) ted nejak nechce byt v kocarku, ted jezdi manzel a vypada ze v pohode, vcera se desne vztekal, asi nemel svuj den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama