Detralex a Utrogestan

Anonymní
11.5.18 10:43

Detralex a Utrogestan

Ahojky všem potřebuji rady, možná trochu uklidnit :(…včera večer jsem se rozkrvácela tmavá krev :?…7tt, tak jsem vyrazila na pohotovost. Doktor udělal utz kde byla srdeční akce a on neviděl problém momentálně, nasadil Detralex 2tablety-3krát denně a 1-1-1 Utrogestan a konstatoval buď to bude ok nebo ne ????…máte někdo zkušenost, popřípadě dopadlo to či ne? Už za sebou jeden zamlklý potrat mám v 5tt.Ale taky jeden porod se zdravou holčičkou. Momentálně špiním a břicho bolí jako při ms. Předem děkuju všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1725
11.5.18 11:24

Já v 5tt začala špinit a šla jsem k doktorovi. Nic špatného neviděl. Nasadil utrogestan a kontrola za 2 týdny. Během víkendu se to začinalo rozjíždět víc. V pondělí jsem šla na kontrolu k jinému a už se mu to moc nezdálo.. ale dal mě na nemocenskou že mám přijít za dva dny.. tam byl zas jiný.. a ten už viděl, že je to samovolný potrat. Nebyla nutná revize. Teď jsem už zase v začátku těhotenství tak snad..
tobě držím palečky ať to dopadne dobře :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
11.5.18 11:56

@Denny97 moc děkuji za reakci…mě právě taky řekl, že momentálně nikde problém nevidí, že je tam jeden živý plod :srdce: ten my i ukázal srdíčko pulsovalo, ale taky řekl ale nevím co bude dál :nevim:…od tý kontroly už téměr nekrvácim jen to špinění při utření :( a furt čůrám…ten utrogestan si zaváděla nebo polykala? Taky držím palečky ať máš klid a vše v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
11.5.18 12:07

@Nikyta1 Děkuji :srdce: já ještě tehdy srdíčko neměla no.. zaváděla :) tmavá krev ani tak nevadí.. horší by byla červená.. tmavá je jak by stará krev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
11.5.18 12:13

@Denny97 no každopádně děkuju za zkušenost :kytka:…uvidím zda se to zvládne…ten můj první potrat byl v práci to ve mě jen píchlo a vše odešlo samo, pak následovalo těhotenství sice v klidu, ale prozměnu porod byl rizikovej, tak už sem vyplašená…no můžu jen doufat :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
11.5.18 13:18

Zkušenosti s Utrogestan

Holky a máte některá zkušenost s přípravkem Utrogestan i když nejste těhotná? Já mám brát 1-0-1 tablet denně, ale kvůli problémům s ovulací. Pomohlo to některé z vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama