Tlak, tvrdé břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 10.05.18 19:52
Tlak, tvrdé břicho

Ahoj :mavam:. Už delší dobu mě trápí menší problém. Jsem skoro 30tt a začalo mi více tvrdnout břicho (10 krát za den, trvá to cca 3 minuty), (doktor mi na to napsal Magnosolv). Ale teď se k tomu přidal nepříjemný tlak v podbřišku a maličko nad. Jakoby tam byla voda a chtělo to prasknout, natlakovaný, prostě tlak, nebolí to, ale je to nepříjemné, a u toho mám většinou ještě tvrdé břicho. Dnes sem to měla skoro celé 3 hodinky. I když stojím, chodím, sedím. Občas mě to chytne ikdyz ležím, ale to většinou tvrdé břicho a těžké dýchání (kámen na hrudi). Čípek a vše mám v pořádku. 25. 5. jdu na kontrolu a větší ultrazvuk. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji :kytka:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje se ztrácí před očima. Na všechno zůstala sama!

Starost o rodinný rozpočet změnil Andreu Pomeje k nepoznání. Toho si je... číst dále >

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama