Tlak, tvrdé břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanca888
Povídálka 24 příspěvků 10.05.18 19:52
Tlak, tvrdé břicho

Ahoj :mavam:. Už delší dobu mě trápí menší problém. Jsem skoro 30tt a začalo mi více tvrdnout břicho (10 krát za den, trvá to cca 3 minuty), (doktor mi na to napsal Magnosolv). Ale teď se k tomu přidal nepříjemný tlak v podbřišku a maličko nad. Jakoby tam byla voda a chtělo to prasknout, natlakovaný, prostě tlak, nebolí to, ale je to nepříjemné, a u toho mám většinou ještě tvrdé břicho. Dnes sem to měla skoro celé 3 hodinky. I když stojím, chodím, sedím. Občas mě to chytne ikdyz ležím, ale to většinou tvrdé břicho a těžké dýchání (kámen na hrudi). Čípek a vše mám v pořádku. 25. 5. jdu na kontrolu a větší ultrazvuk. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji :kytka:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >